Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a legjobb tulajdonsága a...

Mi a legjobb tulajdonsága a Mafia III c. játéknak (ha van értelme írjátok körül miért)?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!!
2018. márc. 11. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Én egyre tippelek, az az amit mindenhol olvasni, csak nem tudom felér-e egy mostani Mafia film színvonalával-e?


Ez a legfontosabb kérdés!

2018. márc. 11. 13:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából egy klasszikus bosszú sztori. Nem váltja meg a világot a történet, de ennek ellenére egész jó, vannak benne emlékezetes pillanatok, jó karakterek. A dokumentumfilmes tálalás pedig szintén elég eredeti ötlet.

Illetve az egyi kerületek vezetőinek megölése is azok előkészületeik is élvezetesek és változatosak (pl. Tommy Marcano legyőzése)

Azonban az ezek között lévő küldetések elképesztően unalmasak és egyhangúak lettek, kevés ilyen monoton játékkal játszottam.


A technikai kivitelezés pedig szintén csapnivaló, ennyi bugot és ilyen pocsék optimalizációt, illetve még nem igazán tapasztaltam egy játékban sem.

Sok részletben még az első Mafia is kidolgozottabb.


Én csak akkor ajánlom ha nagyon szereted a gengszter sztorikat és a 60-as évek hangulatát, illetve az open world címeket. Akkor lehet, hogy tetszeni fog.


Egyébként pedig egy teljesen középszerű játék, néhány jobb pillanattal. A szinkront és a zenéket azért még kiemelném, azok is nagyon rendben vannak és a játék első 2-3 órája és a finálé se rossz, a DLC-k is ötletesek, csak rövidek.


Viszont ha PC-n játszol akkor most Humble Monthly-ban 12 dollár és megkspod mellé az egyik DLC-t és másik 7 játékot. Ennyit minden hibája ellenére is megér.


Bocsi, hogy nem a legjobb tulajdonságát írtam csak le, de úgy érzem az kevés lett volna.

2018. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infót!
2018. márc. 11. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!