Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15 vagyok es volt baratom...

15 vagyok es volt baratom bulit rendezamire engem is meghivtak, par baratnommel mennek, csak epp a helyszin nem a legjobb kornyeken lenne. Van ertelme menni? Hany evesen mentetek eloszor bulizni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hazugsag segitsegevel engednenek csak el, es nem akarok hazudni a szuleimnek.

2013. jan. 4. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam a bulizós korszak 16 éves koromban kezdődött el. Előtte csak szolidan bulizgattam, osztálybuli, osztálykiránduláson (gimibe) ittam le magam először persze nem hányásig csak jókedvem volt. Aztán utána szépen lassan becsapódtam a bulikba 16 évesen rendeztek nekem bulit akkor volt az első igazi nagy házibulim a többi barátommal plusz az osztálytársaimmal, aztán utána szépen lassan kezdődött minden.

Ha nem a legjobb környéken lenne a szüleid úgysem engednek el. Hazudj arról hogy valahol a közelben lesz egy jóhelyen.

2013. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne hazudj. Mert egyszer minden kiderül ha esetleg követnek és lebuksz szigorúbbak is lesznek és eljátszani a bizalmat egy ilyenért felesleges. Kérd meg őket, vigyenek el egy ideig.Így nem hazudsz ott is vagy és nem égetnek le. Nekem bevált bár az exem bulijába nem mennék.17/L
2013. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!