Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor Fogják nerfelni Kai Sa-t?

Mikor Fogják nerfelni Kai Sa-t?

Figyelt kérdés
A riot amit alkotott az csúcs. Ugyanaz mint Ornn. Egyszerűen nem lehet vele mitkezdeni. Be lop pár killt és kész. Nem normális, hogy valami ilyen unbalanced szar legyen. 200 kilométerről lövöldözi azt az izét aztán ult és instant one shot. Egy tankot eltüntet, nem hogy egy papír champet. Nekem ne mondja már senki, hogy normális szinten van. Kezd elegem lenni,abból nyomorék balance teamból. Nem igaz, ha azok hozzá nyúlnak valamihez, akkor vagy semmit sem ér vagy nem lehet vele mitkezdeni olyan erős lesz. És nem kell azzal jönni csináljak jobbat. Nem az én munkám, nem kapok érte pénzt azoknak a majmoknak lenne a dolga.

2018. márc. 12. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit nerfeljenek rajta? Csak pár hete jött ki.
2018. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem erős.


Nem véletlen van 50% alatt a winrate-je.


[link]

2018. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy lehessen mellette létezni.
2018. márc. 13. 08:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nerfelni? Buffolni kell, mert röhejesen gyenge. Tankot meg, hogy hol tüntetne el? Sionnal játszottam pont ellene top lanen, kb. alig tudta levenni a hpmat, pedig sokszor már direkt a pofájába másztam. Meg minden meccsen eddig amikor a játékba volt (legyen az akár az én teamemben vagy enemy teamben) röhögve radírozták le a lanejéről. Gyengébb, mint Orrn volt elején, pedig ő se tudott érvényesülni sehol se.
2018. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kai Sa elég gyenge, ha mindig meghalsz akkor az téged minősít, hogy nem tudsz játszani :D


Nem őt kellene nerfelni, hanem Zoe-t, mert az a karakter egy kész vicc.

2018. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Kai'sa? Én ma mar ettem tejbeKai'sát, szerintem elég finom volt, de meg nem az igazi. Talán buffolni kellene egy kis kakaó porral, úgy finomabb.


Egyébként is, hogy szól a régi mondás?


A tejbeKai'sát Kayntelen vagy megAnnie Azir hogy ne legyél éhAshe

2018. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zoet nerfelni?Hallod,kövi patchbe buffolják.Megfigyelted,hogy senki se hozza?Szorzói nincsenek már,nem sebez.Jó,a PBE buff erős,de a riot balance team mindig bevan piálva.Ez van.De rek'sai meg nem értem,miért van 2 passzívja,és a w-nak a range miért 6000000 teemo és többet sebez,mint a kha'zix w.Képességei kha'ról,reksairól lettek mintázva mint a neve.Tisztára mint egy fanart.
2018. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amint kijött buffolni kellett és egyáltalán nem op. Alacsony eloban ha valaki tud vele az ellenfeleinek persze nehéz, de ennyi erővel akkor minden hőst nerfelni lehetne.
2018. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem erős, csak akkor, hogyha aki hozza az tud vele játszani, ill. el van feedelve =D (De ez szinte bármelyik champre igaz)

Aztán meg Orrn sem erős. Ma is nyertem ellene a top lane-t. (Bár a végén kikaptunk, mert elbasztunk egy Baron tf-et)

2018. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!