Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vélemények egy RPG alapú...

Probawokk kérdése:

Vélemények egy RPG alapú játékról?

Figyelt kérdés
Osztálytársam (és egyben fiam) programoz jelenleg egy játékot. Ez a játék online lenne, hasonlóan, mint pl. a agar.io, csak ez RPG alapú lenne. Van igény ilyen játékra? Köztetek van olyan aki szívesen játszana ezzel, már-már rá is függne?

2018. márc. 14. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne benne az rpg, ha olyan, mint az agar.io?
2018. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a játék.
2018. márc. 14. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy tisztaban a fogalmakkal. Az agar.io egy unalomuzo, inkabb ugyessegi jatek. Mi koze a szerpjatekokhoz, hacsak nem a hizas a szerep...
2018. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos tegyük tisztába a dolgokat. Bár én nem értek semmihez, ő mondta hogy ez olyan lesz, csak RPG alapú. Egy szó mint száz, tőle kéne megkérdezned.
2018. márc. 14. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha kérdést írsz ki, akkor tudnod kéne, miről akarsz kérdezni. Nem tudod sem azt, mi egy RPG, sem azt, milyen játékot akar csinálni az osztálytársad. Na most akkor mégis milyen választ vársz, ha egyszer kérdezni sem tudsz rendesen?
2018. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fotoszintézis ***** válasza:

Akkor MMORPG-t akar csinálni...? Ilyenből sok van, egyedül nem tud olyat készíteni amire lesz igény. Szerverek is kellenek hozzá.

Ha még fiatal is és tapasztalatlan tényleg semmi esélye. Természetesen ha még sosem programozott más játékot, akkor nem online játékkal kéne kezdeni.

...

Jól értem, hogy a fiad az osztálytársad? Ez a kérdés nagyon kamunak tűnik nekem.

2018. márc. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!