Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az elder scrolls morrowindben...

Az elder scrolls morrowindben lehet saját házam?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
nem az online játék van meg
2018. márc. 14. 23:24
 2/4 anonim ***** válasza:
moddal igen.
2018. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mod nélkül is lehet, valamelyik házhoz kell szegődni és sok általuk adott küldetést megcsinálni. Én emlékeim szerint a mágusokból álló házhoz csatlakoztam (már rég volt nem emlékszem a nevükre sem) és végül kaptam egy nagy gombaházat, ami viszont nagyon messze volt mindentől úgy hogy nem sok haszna volt.


Tehát ezzel a módszerrel sokára lesz házad és nem is biztos hogy megfelel. Tényleg sokkal jobb mod-ot használni, mert akkor már lesz rögtön az elején házad.


Ezek előnye leginkább abban van hogy kiszolgálják az ember gyűjtögetési vágyát, a legtöbb úgy van kitalálva hogy rengeteg láda van benne amikbe külön pakolhatsz tetszésed szerint kategorizálva a tárgyakat, illetve külön fabábuk vannak amiket beöltöztethetsz páncélba, így abból is összegyűjtheted az összeset hogy kiállítsd őket magadnak.


Sok ház extra cuccokkal is jön (ami nem biztos hogy jó), úgy mint pl. alkímiai felszerelés és komponensek hozzá.


Én anno a "A good place to stay" ház mod-ot használtam, sok hely volt benne a tárgyaknak és bábok a páncéloknak és úgy emlékszem nem volt benne extra tárgy, de ez utóbbiban tévedhetek. A ház Balmorától északnyugatra (-3,-2) van a Templom és az Alkimista bolt környékén.


Volt hozzá "A good place to stay Teleport Addon" amivel elteleportálhatsz a házból olyan helyekre ahova alapból is elvisz valami jármű, csak még annyit sem kell sétálni, tehát időt takarít meg. A teleportálásnak ára van, kissé drágább mint amit az utazásért kérnek. Illetve van egy teleportáló kupa a házban ami visszateleportál a házba, bárhol is vagy, viszont ennek az ára 15 arany, 30 health és 40 fatigue, tehát menekülésre nem használható.


Ha könyveket akarsz gyűjteni akkor keress olyan házat amiben sok a könyvespolc és tölts le a bookrotate mod-ot amivel szépen lehet elhelyezni a könyveket a polcokon.

2018. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami furcsa véletlennek köszönhetően ma kaptam egy másik fórumról is morrowind-es hozzászólást ahol azt írják hogy érdemes letölteni a morrowind overhaul mod-ot ami eléggé felturbózza a régi grafikát. Kb. 1.7G a fájl szóval nem kicsi és kell hozzá a Bloodmoon és Tribunal kiegészítő is. Jó játékot!
2018. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!