Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a minecraft...

Mit gondoltok a minecraft új,1.13-mas verziójáról?

Figyelt kérdés

Szerintem eddig ez a legkirályabb frissítés!

Bár a korallok elhelyezése nagyon csúnya

>.<


(Tudom hogy még nem jött ki)



2018. márc. 16. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem 1.7 volt a kedvencem, ez azóta se változott.
2018. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Hát szerintem meg nem a legkirályabb frissítés az 1.13, bocsi. Sajnos több szól ellene és kevés mellette, elmondom az okokat. Azért nem túl jó, mert a lovak testalkata nagy eséllyel sajnos más lesz, mint túl nagy fej, rövidebb, merevebb farok, merevebb lábak, ez inkább visszalépés a fejlesztőktől, nem pedig előre. Aztán elvileg az 1.13-astól a Minecraft átalakított, új rendszerű (állítólag azért hogy jobban, stabilabban fusson és hogy a fejlesztők könnyebben hozzá tudjanak rakni új állatokat, szörnyeket és egyebeket a későbbiekben), aminek köszönhetően állítólag másképp lehet majd mod-okat csinálni hozzá, sokkal nehezebb lesz, amiért eléggé valószínű, hogy vagy nem lesz sok mod továbbfejlesztve az 1.13-ashoz és új se lesz hozzá, vagy csak nagyon kevés kis eséllyel. Ha így lesz, akkor emiatt sokaknak le kell mondaniuk a kedvenc mod-jaikról nagy eséllyel, vagy ha a mod-jaik is fontosak, akkor maradnak 1.13-as alatt valamelyiknél. A vízi zombinál a szigony ügyben kihozhattak volna többet is, mint például egy újabb főellenség, ami a vízi zombihoz hasonló és szigonya van. A korallok nekem se tetszenek annyira így blokkosan, jobb lett volna csak növényekként megoldani őket, mint például a Biomes O Plenty mod-ban, vagy ahhoz hasonlóan. Én szeretem a Biomes O Plenty mod-ot, használom is több más mod-al együtt az 1.11.2-es verzióban. Van néhány okom arra, hogy miért nem váltottam az 1.12-esre se, nekem jó az 1.11.2-es. Ettől még érdekelnek az újítások, néha figyelemmel kísérem őket. De például a teknősök, a víz újabb fizikai működése tetszenek benne. Ám ez kevés és elmondtam, hogy amúgy is maradok az 1.11.2-esnél.
2018. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!