Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy/Hol tudom megváltoztatni...

Hogy/Hol tudom megváltoztatni az Alicia Online felhasználó nevem? Az AO oldalán próbáltam, de

Figyelt kérdés
Az AO oldalán próbáltam, de "megváltoztattam"(?) és mikor beléptem volna kiírta hogy Login failed. Nem az AO oldalán kéne? Akkor hol?

2018. márc. 17. 11:35
 1/2 anonim válasza:
[link] itt jelentkezz be (azzal a fiokod nevével meg jelszavával ami az előtt volt amielőtt megvátoztattad !) aztán amikor a karakteredhez mész akkor ott csak át írod a nevet és legörgetsz az aljára és rá nyomsz a "save" gombra amikor ez megvolt meg nyitod az Aliciát és nem azzal a névvel lépsz be amit beirtál hanem amivel eddig is beléptél akkor amikor beléptél (mert így be kell elvileg engednie !)akkor viszont a karaktered fölött már azt a nevet fogja írni amit beírtál !(bocsi az esetleges helyesírási hibákért !!!és bocsi hogy csak most válaszoltam de remélem érted :) )
2018. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

A játékon belül vásárolhatsz a boltban (nem tudom, mennyi ékkőért) egy tárgyat,amivel megváltoztathatod a nevedet.

2018. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!