Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Hogy/Hol tudom megváltoztatni az Alicia Online felhasználó nevem? Az AO oldalán próbáltam, de

Az AO oldalán próbáltam, de "megváltoztattam"(?) és mikor beléptem volna kiírta hogy Login failed. Nem az AO oldalán kéne? Akkor hol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Alicia, alicia online, játék, felhasználónév

2018. márc. 17. 11:35  Privát üzenet  

A válaszok
[link] itt jelentkezz be (azzal a fiokod nevével meg jelszavával ami az előtt volt amielőtt megvátoztattad !) aztán amikor a karakteredhez mész akkor ott csak át írod a nevet és legörgetsz az aljára és rá nyomsz a "save" gombra amikor ez megvolt meg nyitod az Aliciát és nem azzal a névvel lépsz be amit beirtál hanem amivel eddig is beléptél akkor amikor beléptél (mert így be kell elvileg engednie !)akkor viszont a karaktered fölött már azt a nevet fogja írni amit beírtál !(bocsi az esetleges helyesírási hibákért !!!és bocsi hogy csak most válaszoltam de remélem érted :) )

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. máj. 21. 20:50 Privát üzenet

Szia!

A játékon belül vásárolhatsz a boltban (nem tudom, mennyi ékkőért) egy tárgyat,amivel megváltoztathatod a nevedet.

# 2/2Időpont 2018. júl. 24. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Win 7-tem van felhasználó fiókomat töröltem (egy olyat amit nem használok nem is én hoztam létre) de belépéskor újra ott van, már többször próbáltam amikor törlöm ki irja hogy...
Az Assassin's Creed Unity-vel hogyan kell másokkal küldetéseket vinni? Próbáltam, de azt irja ki, hogy connection fail.
Miért van az, hogy a Facebook nem engedi egy magyar helyiségnél a valós megyét? Én már próbáltam Írni a fórumokba, de választ senkitől sem kaptam. Inárcs helyiség nem Heves megyében van!
Fifa 17-ben vagy 18-ban hogy lehet kényszerítőzni? (xbox one) próbáltam keresni neten de sajnos nem találtam.
Nekem FIFA 18 Legacy Editionom van Xbox 360-ra és megvettem azt a funkciót hogy tudjam például a játékosok cipőjét változtatni menedzser karier közben, ki is próbáltam a Messin...
Tablet myaudio 7 tül sokszor probáltam a huzogálást és azt irja ki hogy felhasználó név meg jelszó meg adom de nem enged be micsinájak ja és az nem müködik hogy hang fell és pover nem enged be oda?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!