Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok, megéri megvenni...

Mit gondoltok, megéri megvenni egy Nintendo 3DS-t?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egész gép és a játékok is elég királyak hozzá. Viszont nem szeretném ha az lenne, hogy megveszem, párszor játszok vele aztán porosodik..

2018. márc. 17. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 30 ezerért vettem egy éve. Jó kis gép.
2018. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:

Ha tetszik a gép, és szerinted királyak rá a játékok, akkor szerintem biztos, hogy megéri.


Nekem személy szerint a kedvenc játékkonzolom így kb. 22 év játék távlatában, és tényleg rengeteg nagyon jó játék van rá. Ha attól félnél, hogy mondjuk végigjátszol mindent hamar, ami megvan rá, akkor tudsz venni olyanokat, amik akár több száz órára is le tudnak kötni (pl. Animal Crossing, valamelyik Pokémon, valamelyik Fire Emblem, Fantasy Life), vagy igazából bármikor utánpótolhatod a játékokat, ugyanis pár euróért is vannak már elég jó játékok az online boltjában, amit pár perc alatt le tudsz tölteni.


Én kb. 7 éve vettem meg az enyém, azóta váltottam egy New 3DS-re, de azóta is napi szinten használom. Könnyen magammal tudom vinni bárhova, akár a buszon is tudok vele játszani pár percet, de otthon is egyszerűbb elővenni, mint egy nagy gépet bekapcsolni. Akár főzés közben, az ágyban, vagy akárhol, akármilyen szituációban elő tudom venni. :D Persze, ez bármelyik kézi konzolra igaz, de szerény véleményem szerint a 3DS játékkínálata mindent egybevetve simán veri bármelyik másik kézikonzolét, ráadásul az összecsukhatósága miatt kevésbé sérül, és tényleg könnyebb bárhova elrakni.

2018. márc. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!