Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme van multiplayer...

Mi értelme van multiplayer játékokban a statisztikáknak?

Figyelt kérdés
Általánosságban kérdezem a multiplayer játékokról. Mindig van egy Win/Loss ratio, ami általában semmit nem tükröz se a meccsek, se a játékos képességeiről, mert a matchmaking mindig lutri, meg sok játék már épp vesztes meccsek utolsó perceibe dobál be, így már az első perctől a másodikig veszett az ügy.
2018. márc. 18. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában a valamire való játékoknál ha meccs közben csatlakozol (nyilván a vesztes oldalhoz mert onnan léptek ki a szerencsétlenek) akkor azt írja hogy "loss prevented" azaz nem számolja vereségnek.

Egyébként engem nem érdekelt soha ez a K/D meg Win/loss statisztika, van hogy COD-ban is csak ásóval futkozok a mapon ész nélkül és csapkodom aki a közelben van, de szar stattal végzek...csak mert kell a diamond skin :D Annak sincs sok értelme, de ez is csak a farokméregetésről szól..van aki erre veri magát, hogy milyen a K/D arány

2018. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, én elég rossz vagyok multiplayer játékokban (pc-n és konzolon is egyaránt), és mindig rossz látni az ilyen statisztikáimat, mert megmutatja hogy mennyire vagyok rossz. Sokszor teljesen igazságtalannak érzem a statisztikát, a fentebb írtak miatt. Próbálok nem foglalkozni vele, mert teljesen értelmetlen.
2018. márc. 18. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok..sokszor idegesítő hogy teljesen kiegyensúlyozatlan a 2 csapat..persze a rosszak az én csapatomban vannak. Olyankor lépek is ki egyből..
2018. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmire, csak epénisz növelő az egész. Ez olyan, hogy a HoTSban se volt az elején ami mutatta mennyit öltél volna, csak azt mutatta mennyi ölésben segédkeztél. Addig sírtak a Blizzardnak a 10 éves külykök, hogy be kellett rakni, hogy külön kimutassa mennyit öltél, stb.

Más értelme nincs a statoknak, ennyire használható csak. Sokan jönnek azzal, hogy megállapítható mennyire jó játékos valaki, stb, de ezzel se érnek semmit, mert sokszor tényleg olyan csapathoz dob, akikkel nem tudsz nyerni.

Harmadik kifogás mindig az szokott lenni, hogy az esport csapatoknak könnyebb információkat küldeni, de az se ér már sokat az OWL óta, mert ott is a London Spitfire leigazolt két koreai csapatot (akik közül 1-2 volt csak, aki minimális szinten tud angolul beszélni), mintsem európai játékosokat igazoljanak.

2018. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!