Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék lehetett?

Melyik játék lehetett?

Figyelt kérdés

Ázsiai játék, amire gondolok. Valószínűleg kínai, de nem vagyok benne biztos. A főszereplő csávó, akivel a játékban vagyunk, rövid sötét haja van, és asszem dzsekit is hordott. Meg volt egy táskája, amit asszem később elloptak, de ebben sem vagyok biztos, mert nagyon régen játszottam vele. Meg volt egy lány is, aki nem tudom, milyen szerepet töltött be. Asszem neki volt egy motorja.


Szóval a játék elején a csávó megérkezett egy kikötőhöz azt hiszem. S haza kellett menni, meg asszem loptak tőle... nem tudom, ajj. Nagyon szeretném tudni, véletlenül valaki nem tud segíteni QnQ


PC-n játszottam vele, meg akkor még kicsi voltam, és nem jegyeztem meg semmit a címéből. Szóval fogalmam sincs. Olyan 2010-2009 év előtt játszhattam vele, utána semmiképp.


Ja, meg azt hiszem, lehetett mászkálni össze-vissza, de nem emlékszem, hogy mennyire.


Nem tudja valaki véletlenül?quq


2018. márc. 18. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
shenmue 2
2018. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az, köszii
2018. márc. 19. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!