Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Wars KOTOR 1&2 nem...

.BTomi. kérdése:

A Star Wars KOTOR 1&2 nem megy rendes, mit kezdjek vele? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Amikor elindítom bejön a menü meg minden, csak olyan furcsán vibrál a képernyő. Mint pl.: a rossz tv-knél.

Nem tudom hogy-hogyan tudnám megcsinálni hogy normálisan működjön, néztem videókat, próbáltam kompatibilitással de sehogy nem akart rendesen működni. Win10-em van, proceszor: i5 CPU M520 2x 2.40GHZ 4GB ram és 64bites és IntelHD vedeókártya. Lehet hogy gyenge a gépemen vmi?



2018. márc. 19. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A géped szerintem bőven elég a Kotor-okhoz, viszont ilyen hibáról még nem hallottam szóval megnéztem angol fórumokon mit írnak. Javító megoldást nem, de megkerülő megoldás több helyen írnak:

- menj a játék könyvtárába és nyisd meg a kotor.ini-t.

- írd át benne a "Fullscreen=1"-et "Fullscreen=0"-ra.

- A "[Graphics Options]" alá írd be hogy "AllowWindowedMode=1". Persze ha már létezik "AllowWindowedMode=valami" akkor azt írd át.


Indíthatod a játékot és alt+TAB-bal átváltasz teljes képernyős módról ablakosra. Kicsit kisebb lesz a kép, de a vibrálás megszűnik.

2018. márc. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Khm, alt+TAB helyett alt+Entert akartam írni. Kissé már késő van így 1:21-kor. :)))
2018. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még azt találtam hogy ha a fenti valami okból nem segített akkor egyszerűen állítsd a játékot minimum grafikára. Ha azzal jó, akkor valamelyik grafikai opció a ludas, kattintsd végig az opciókat hogy lásd melyik rontja el és azt hagyd kikapcsolva.


A fórumok alapján leggyakrabban a Frame Buffer Effects, az anti-aliasing vagy a soft shadow kikapcsolása, vagy a v-sync bekapcsolása oldotta meg a problémát.

2018. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített :(
2018. márc. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!