Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék leszokni a sok...

Hogy tudnék leszokni a sok számitógépről?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet játszok és kezdem érezni a hatásait pl:Tovább vagyok fent és kevesebbet alszok ebből következően fáradékonyab vagyok és kevésbé teljesitek jól.Mivel más nem tud lefoglalni ezért játszom baj ez? Ismerőseim körében páran azt mondják A tanulás rovására MÉG nem megy szóval erre nem megy rá a gépezés Barátaimmal is eljárok hétvégén szórakozni,moziba stb De kezd zavarni esetleg más itthoni tevékenységet tudtok javasolni?

2018. márc. 22. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném általában haverokkal játszok eggyüt :D
2018. márc. 22. 18:05
 2/4 he84 ***** válasza:
Ha nem megy a tanulás rovására, akkor nincs semmi komoly gond. Ha szeretsz gépezni és ha szívesen csinálod, akkor nem kéne hogy zavarjon. Kissé fura, ha ennek ellenére mégis zavar. Nyilván azért gépezel, mert szereted csinálni, ez nyilvánvaló. De ha úgy érzed egyre növekszik ennek a napi ideje és ez zavar, akkor tarts egy konkrét időbeosztást, hogy például naponta 2 alkalommal gépezel bizonyos ideig. Mondok példát: mondjuk naponta délután 3 és 5 között, majd később este 8 és 10 között. Így egy viszonylag nagyobb szünet is van köztük. Ez persze csak egy példa tőlem, de valami hasonló lehetne.
2018. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem írtad hány éves vagy, de mivel tavaszodik, kezdj el kimozdulni otthonról, és ne vigyél TABletet magaddal. Ha a korod rendben, akkor nem ártana kicsit a csajok felé is orientálódni, az jobban képes lekötni, mint a haverok. Persze nem SMS-ezgetni kell, hanem személyesen kommunikálni. Az írásod alapján egészségesen normális vagy, némi agyhalálos netes hibával... ne szokj rá a JÁTSZOK, ALSZOK, FÁRADÉKONYAB, -ra... játszo(m), alszo(m), fáradékonya(bb).... sajnos a netes kommunikáció mindenképp agyhalál, ha olyanokkal kommunikálsz rajta, akik nem veszik ezeket észre, és lejjebb húznak.

Tudom, hogy a fiatalságban lazának kell látszani, de nem árt későbbre gondolni, mikor egy minőségibb életpályára húznál, egy minőségibb párral!


Próbálj kicsit szélesebb körben mozogni!

Olvass szakmai dolgokat vagy ami érdekel! Olyan helyeken, ahol odafigyelnek a stílusra, helyesírásra. Ott te sem lefelé sodródsz, hanem odafigyelsz magadra. pl.: "PC WORLD fórum..."

Rengeteg youtube videó van. Nézz valamit, amit nem szoktál! Érdekességeket, találmányokat, olyan dolgokat, amik lekötnek, de nem szegeznek oda.


Amit tapasztalsz most az azért van, mert a játék koncentrációt igényel, és a monitort bámulod mereven, és talán a hangokat is.

Ezzel szemben a filmek, fórumtémák, érdekességek, kevésbé kötöttek. Közben tudsz a monitor mellé is nézni, akkor mész ki WC-re amikor kell, és nem akkor amikor épp lelőttek...és talán meghallod anyut is, ha szól, hogy ebéd. A gép előtt nem szabad nonstop ülni. fel kell állni, sétálni kell egyet, kinézni az ablakon, stb.


Ha én csak programoznék egész nap, és játszanék, akkor most nem írtam volna ide. ;)

2018. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ajánlom a témában az alábbi videót:


[link]


Gyakorlatias tippek vannak arra, hogyan lehet csökkenteni az okostelefonokkal, számítógépezéssel töltött időt.

2018. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!