Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség, hogyan tudnék...

Segítség, hogyan tudnék leszokni a számítógépről?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gépezek, főleg amiatt, hogy tagja vagyok egy amatőr írói társulatnak, így nem csak hogy mikor írok a gép előtt ülök, de olvasom mások műveit is, amiket könyvben nem lehet. Aggódom, hogy teljesen tönkremegy a szemem, így is genetikailag örököltem a rossz látást. Hogy tudnék leszokni, vagy ha teljesen nem is abbahagyni, de legalább napi fél órára csökkenteni a gép előtt eltöltött időt? Suliba járok, délután fél négyre érek haza, olyan beállítottságú vagyok, hogy csak négy óra és hét között tudom megtanulni a leckét utána egyszerűen nem fog az agyam, akkor meg már szinte semmit nem lehet csinálni gépezés helyet, ráadásul a hobbim is oda köt. Adnátok valamilyen tanácsot?
2011. jan. 22. 16:48
 1/5 Madmax12 válasza:

Este 7 után menjél sportolni,ismerősőkkel találkozz,vagy csak sétálj egyet,olvas el egy könyvet.

Én ezeket ajánlanám.

2011. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Este hét után már nem tehettem ki a lábamat a házból, nem engednének el, mindegy hova is indultam volna, és nevelésemből fogva nem is igen szerettek ilyenkor már eljárni. A könyvolvasással meg annyi bajom van, hogy már olyan sok könyvet elolvastam, hogy nagyon válogatós lettem, kevés olyan remekmű van ami képes lekötni hosszabb ideig a figyelmem.
2011. jan. 22. 17:16
 3/5 Madmax12 válasza:

Nem akarásnak nyögés a vége!

Lehet keresni a kifogásokat,hogy miért nem lehet!!!!!

Ha így álsz hozzá,akkor szerintem kár feltenni a kérdést,és én inkább azt kérdeztem volna,hogy le akarok-e szokni a szmg.ről?

2011. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a számítógépről le akarok szokni. Ha tudnám hogyan lehetne, nem kérdeztem volna meg... Viszont rengeteg barátom van, akivel csak így tudom tartani a kapcsolatot. Te megtudnál szabadul a barátaid 50% egyik napról a másikra, kifogás nélkül? Otthagynád őket úgy hogy ezentúl max. egy héten egyszer beszélsz velük egy negyed órát? És ezek nem kifogások, azoknak a műveknek az olvasása olyan számomra, mint egy teniszversenyzőnek a teniszezés. És nem tudom hogyan lehetne ezeket külön választani a géptől...
2011. jan. 23. 13:19
 5/5 Madmax12 válasza:

Ha ez a helyzet,akkor a válaszom:-sehogy!

Gép függő vagy,és az is maradsz!

Neked senki nem fog tudni segiteni,kár volt a kérdést feltenni!

2011. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!