Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vannak laggok a League...

Miért vannak laggok a League of legendsben?

Figyelt kérdés

Nos az ajánlott gépigény szerintem bőven megvan hozzá, de mégis kisebb laggok vannak.a meccs elején még 130 fps megvan de kis idő elteltével egyre csökken.25 perc után pedig már végig 40-60 fps között van.kipróbáltam a V-sync használatát de úgy is ugrált 60 alatt.


Proci:amd fx-4300

ram:4gb

gpu:NVIDIA GeForce GTX 670



2018. márc. 30. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Megtelik a ram, kevés a 4gb, szépen fel tölti a játék.
2018. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy teljesen új dolog nàlam is, és az összes ismerõsöm tapasztalja most a lol-ban. Elkezdem 120-fps-en aztàn a meccs felénél leugrik 18-20-ra egy pillanatra, utána pár percig 50-70 végül megint 100fölé megy. Nem lehet véletlen,hogy mindenki most tapasztalja ezt. Vagy mindenkinek egyszerre "romlott" el a gépe ? :)

Nekem pedig nem rossz a gépem,és sosem volt ilyen gondom.

2018. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami zűr van a Rito házatáján, nagyon sokan panaszkodnak erre, a kódolással lesz valami gebasz. Mert még a szerverek nukeolásáról se lehet szó, mert ott nem szokott FPS drop lenni, csak a ping megy fel az egekbe.
2018. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Azóta is tart az állapot. Ma is egyik pillanatban 134 fps ,kettőt pislogtam,utána 40 :) De aztán hamarosan visszaáll. Minden meccsen csak egyszer van ez,és mindig ugyanakkor (kb a meccsek felénél).
2018. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat.Nekem kicsit problémásabb 15 perc után 70 fölé nem megy. Megpróbálom bővíteni a ramot
2018. ápr. 3. 00:17
 6/6 anonim ***** válasza:
SSD sokat dob rajta
2018. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!