Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben érdemes...

League of legendsben érdemes lenne elkezdenem rankedezni?

Figyelt kérdés
Már tavaly augusztusba meg lettem 30-as. Most talán kezdem érezni, hogy lehet, hogy ki kéne próbálni a rankedet. Augusztus óta nagyon sokat fejlődtem, mind farmolásban, mind játéktudásban. Általában Draftozni szoktam, mert a vak módtól teljesen elmegy az emebernek a kedve leginkább a laneválsztás miatt (pl.: nem mehetsz midre mert a yasuo mainek vayg zedek kisírják maguknak, hiába írtad hamarabb, topot is mindig elveszik, adc meg szinte ott játszhatalan mert nagyon ritkán lesz supportod, aki ténylegesen támogatót fog játszani). Bronz-3-tól silver-1 közti divizójú játékosokkal szokott általában összedobni a játék. Szóval érdemes lenne kipróbálnom a rankedet?

2018. márc. 11. 15:22
 1/7 Mádár0218 ***** válasza:

Ha gondolod próbáld ki nyugodtan, de sok a gyökér és nem csak lent, én plat 2 ben vagyok és ott is annyi boostolt és idióta ember van hogy egy idő után nem tudsz feljebb lépni.


Próbáld ki

2018. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyha magabiztosan tudsz játszani a mainednek választott roleban + supportként akkor érdemes. Supportkodnod is meg kell tanulnod, mert sokszor autofill miatt supportba fog bedobni téged.

Azt meg felejtsd el, hogy rankeden nem lesz ilyen hiszti, mint amit írsz, akkor is lesz minden rankban egy yasuo main, aki csak midre hajlandó menni, mert bemesélte magának, hogy ő olyan pro, hogyha megnyeri a meccset akkor nem, hogy az európai vagy amerikai bajnokságba kap instant szerződést, hanem a koreaiba.

2018. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoktam természetesen supportot is játszani, ha be dob abba az auto fill. Természetesen nem rinyálok ilyenkor.
2018. márc. 12. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:

"Azt meg felejtsd el, hogy rankeden nem lesz ilyen hiszti, mint amit írsz, akkor is lesz

minden rankban egy yasuo main, aki csak midre hajlandó menni, mert bemesélte magának,

hogy ő olyan pro, hogyha megnyeri a meccset akkor nem, hogy az európai vagy amerikai

bajnokságba kap instant szerződést, hanem a koreaiba."


Tudom, már nem olyan népszerű, de TSM TheOddOne por lol streamer egyszer mesélte, hogy hogyan került be dotával professzionális versenyzésbe.

Volt valami bajnokság, ahol sok gyökér ment a KDA-ra, ő meg szimplán csak nyerni akart és széjjel supportolta a csapatát aztán kit hívtak meg a pro csapatba? Hát azt aki a legtöbbet tett a csapatért és a győzelemért.

2018. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Ez oké, de én azokról beszélek, akik azt hiszik ők olyan prok, hogy egy megnyert/normal meccs után egyből szerződést kap. :D
2018. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hát azt aki a legtöbbet tett a csapatért és a győzelemért."


Úgy értem, a csapattársaid alá dolgozás nagyon fontos és pro csapatban is ez a legfontosabb. Dyrust pls sokan fikázták, hogy milyen gyenge, de a legtöbb meccsen úgy győztek, hogy az ellenfél rászállt topra és megpróbálták kiborítani 1v2-ben meg 1v3-ban, de ő jól viselte(játék tekintetében, morálban annyira nem) aztán a csapata lehozta a meccset.

2018. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugodtan kezdj el rankedezni.Normalba nem fogsz fejlődni sokat.
2018. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!