Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt az első játék amit...

Mi volt az első játék amit előrendeltetek? Mi volt az első játék amihez vettetek dlc-t?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Előrendelni nem szoktam. Első dlc-t meg szerintem a Fallout 3-hoz vettem, de lehet volt előtte valami más is. Már régen volt az.
2018. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először a 2016-os Doomot, az elég korrekt játék volt.


De azóta rendeltem előre többször is, megbántam, soha többet nem fogok. :D Talán egy Halo-nak megadom még a bizalmat, esetleg Gears of Warnak, de soha semmi mást nem fogok megjelenés napján megvenni.

2018. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha nem rendelek elő, még akkor sem, ha mondjuk az adott játék előző része nagy kedvencem volt. Majd ha kijött, és az általam nagyra tartott tesztelők is jó értékelést adnak rá, akkor megveszem teljes áron.

Digitális példánynál meg abszolút értelmetlen az előrendelés, hiszen nem fog elfogyni, nem kell lefoglalni.

2018. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha nem rendelek előre, látatlanban nem pengetek ki egy valag pénzt olyasmire, ami a végén lehet nem is tetszik. Az első dlc-t a Skrimhoz vettem.
2018. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!