Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Switch vélemények,...

Nintendo Switch vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Switch-et és nem tudom hogy mennyire éri meg. Már most nagyon jó játékok vannak rá és a bejelentett játékok közül is vannak amikre nagyon kíváncsi vagyok. Elsősorban az érdekel hogy akinek van és használja mennyire bírja jól a gyűrődést? Akkumulátor hogy bírja? Teljesítménye mennyire stabil? Meg talán még az érdekelne hogy nem fognak-e piacra dobni egy újabb változatot kb 1 év múlva? Nagyon rég volt nintendo gépem és nem tudom hogy generációk között van-e ilyen újabb konzol, mint pl a ps slim. Szóval ezek érdekelnének, a válaszokat előre is köszönöm!

2018. ápr. 1. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat hanem egyik ismerősömet kérdeztem múltkor róla, hogy milyen. A töltési idő kb. 3 óra de egy táposabb játék az le is meríti nagyjából ennyi idő alatt. Az átlag 30 fps-t amit ígértek azt a gépigényesebb játékoknál nem mindig tudja hozni. Azt nem tudom, hogy a nintendonak milyen tervei vannak a jövőre. Nekem igazából tetszik a mobilitása, hogy egy ilyen teljesítményt be tudta gyűrni egy ekkora méretbe, de azért nem vetekszik az xbox one x-el pláne nem egy pc-vel. A játékok meg azért drágák rá. Ha egy olyan platformot akarsz amivel a legjobb grafikai teljesítményt bírod elérni akkor nem ezt ajánlom viszont ha van rá pénzed akkor egy hosszabb utazást kellemesebbé tudsz vele tenni, ha választhatnék inkább nyomkodnám ezt mint egy psp-t.
2018. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én legfeljebb kiegészítő konzolnak venném meg vagy, ha sokat utazol napi szinten.

Oké, most jelennek meg jó játékok rá, de később? WiiU is így kezdte, végére alig volt értelmes címük. Most még az újdonság varázsa miatt kellendő, de nem biztos, hogy pár év múlva jelennek meg rá AAA játékok a kártyák szűkös mérete miatt. Fejlesztőknek nem éri meg állandóan lebutítani a játékokat Switchre is majd mikor már van Xbox One X, PS4Pro, amik sokkal erősebbek.

Emiatt valószínűleg fel kell készülni, hogy ebből is jön majd új verzió.

Nem lebeszélni akarlak róla, de tényleg fontold meg. Van olyan géped, amin elfutnak AAA címek akkor jó meg, ha sokat utazol, de géppótlásra nem biztos, hogy a legjobb.

2018. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy kiegészítő konzolnak venném ahogy mondtad, van egy sima ps4-em azon játszok a nagy címekkel meg az exkluzív játékokkal. Amúgy a Switch-et már csak a Zelda miatt is meg akarom venni, de rengeteg jó indie játék van és lesz rá amiket nem érint az a probléma hogy le kell butítani helyhiány miatt. Meg az indie játékok nem eszik úgy az aksit mint a AAA-sok, azt olvastam hogy akár 5-6 órát is kibír a gép ha indie játékokkal játszol rajta. Viszont szerintem megvárom hogy az E3-on mit mutatnak és azután döntök véglegesen.
2018. ápr. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!