Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sziget Fesztiválról tapasztala...

Sziget Fesztiválról tapasztalatok/vélemények? (Lenne pár kérdésem)

Figyelt kérdés
Idén résztveszek a Sziget Fesztiválon, már meg is vettem a jegyet hetekkel ezelőtt. Viszont sohasem voltam még ilyesfajta eseményen. Habár nagyon sokat bulizok/buliztam, voltam már 2-3 napos fesztiválokon is, de azért ez mégis teljesen más lesz. Egy hetet hogy lehet kibírni úgy, hogy ne rosszullét és ájulás legyen belőle már rögtön a 2. v 3. napon? Nem feltétlen alkoholban meg egyébb dolgokban akarom én a boldogságomat meglelni itt, más terveim vannak, elsősorban lányok társaságát fogom keresni. Ráadásul sátrazásni fogok, amit eddig még sosem csináltam. Az mennyire "kényelmes" 7 napon keresztül? Mit érdemes vinni egyébként magammal? Eleve mennyi pénzt? Nyilván amit lehet azt majd napközben a városban megvennék, és nem a Sziget helyszínén költeném a pénzem. Mondjuk azt hallottam hogy eleve nem is lehet bevinni sem italt, sem pedig kaját? Vagy az utóbbit azért engedik? Milyen tisztálkodási és zuhanyzási lehetőséget vannak? Én elég igényes vagyok és szeretek ápoltan és tisztán kinízni, még ilyen "nomád" körülmények között is. + koktaktlencsés vagyok, tehát még ez is egy nagy dilemma nálam. Láttam hogy nagyon sok program van, de ezek mind ingyenesek vagy vannak fizetősek is? Utólsó kérdésem pedig hogy az értéktárgyakkal mi a helyzet, tehát ha otthagyom a sátrat, benne az cuccaimmal (itt most nem a telefonról meg a pénzttárcáról van szó), akkor azok nincsenek kitéve a tolvajoknak? Eleve gyakori eset az hogy valakinek eltűnnek a dolgai? Lehet hogy sok kérdést tettem fel, nem baj ha nem tudtok mindenre válaszolni, de nagyon megköszönném a segítőkész emberek válaszait.

2016. máj. 26. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
egy jótanács: maszkot vagy gumicsizmát vigyél. a sziget esős időben úszik a sárban, szárazban pedig simán megfulladsz a szálló portól
2016. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is ki lehet bírni a 7 napot ájulás és rosszullét nélkül. Amennyiben mégis történne valami 0-24 órás mentőszolgálat van több helyen is.


Sátorba vihetsz egy polifómot, úgy kényelmesebb, de előre szólok, nem fogsz sokat aludni.:D


Gumicsizmát, esőkabátot, kalapot, meg a szükségleteidet.


Kaját és vizet ( vagy üdítőt) be lehet vinni. Alkohol tartalmú italokat nem.


Vizes blokkok vannak, ahol sorban állás van. (Zuhanyzók és wck külön. Wcből toi toi is sok helyen.) Nem szokott gond lenni belőle, ha jó időpontokat választasz.

Por vagy sár mindenképp lesz rajtad, legalábbis a cipődön egészen biztos. Ezt nem tudod megúszni, de nem igazán fog érdekelni maximum a legelső napokban.


Minden program ingyenes, ha van belépőd. Csak a fogyasztást kell fizetni (azt sem készpénzzel, hanem fesztiválkártyával), ami viszonylag drága bent. Azonban a Szigeten kívül van több bolt is, ahol be tudsz vásárolni. A ki-bejárkálás ugyancsak akárhányszor történhet, azonban minden belépéskor átvizsgálnak. A mennyi pénzt sajnos nem tudom megmondani, tőled függ.


Inkább ne vigyél értéktárgyakat! Telefon, pénztárca legyen nálad, másra pedig nemigen lesz szükséged, de persze le is zárhatod a sátrad. Nyilván ki van téve bárkinek, hiszen nem őrzött a terület, de én még nem tapasztaltam vagy hallottam sátorlopásról.


Remélem segítettem, ha van még kérdésed szólj!

Jó lesz, ne aggódj! :)

2016. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsó! Ment a zöld.
2016. máj. 27. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedül mész a Szigetre?
2016. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem egyedül. Nagyon sok haverommal, ismerősömmel. De úgy kb. 5-6-an leszünk egy helyen. Többen béreltek faházat ill. van akinek van fennt pesten háza és onna fog lejárni.
2016. máj. 31. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!