Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry vagy The Legend of...

Far Cry vagy The Legend of Zelda játékok?

Figyelt kérdés

Idővel mindkettőt meg szeretném venni, de egyszerre kicsit sok lenne, szóval csak az egyiket venném meg, a másikat meg év végén kb...


Far Cry 5 és a Breath of the Wild megvan. Imádom őket, többi játékot is ismerem, de még én személyesen nem játszottam velük. Nem tudom eldönteni, hogy az összes Far Cry játékot (1,2,3,4, Primal) vegyem meg most és a Zelda játékokat 3DS-re (A Link Between Worlds, Ocarina of Time, Majora's Mask) majd később év végén, vagy fordítva.



2018. ápr. 2. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel meg 1-2 epizódot ebből is, 1-2 epizódot abból is?
2018. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert sokkal olcsóbb az összeset 1 csomagban megvenni, mint külön-külön és amúgy sem szeretek félbehagyni egy szériát. Akkor sem, ha nincs sok közük egymáshoz.
2018. ápr. 3. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor amelyik a szimpatikusabb. Nem jobb egyik sem a másiknál, hiába mondja valaki hogy jobb a Zelda, ha az a másiknak nem tetszik. Valaki meg a FarCry-t unja. Ez csak rajtad múlik innentől.
2018. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szeretem a Far Cry szériát azt kell mondjam, hogy nagy valószínűséggel a 3. után el fogod unni őket (pontosabban a Blood Dragon után, ha azt is megvennéd). Ha nagyon szereted a laza openworld lövöldözgetős-mászkálós játékokat, akkor érdemes csak megvenni a teljes sorozatot.
2018. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisipoke ***** válasza:

A Far Cry sorozatot csak felszínesen ismerem, de ha minden igaz, ott az összes játék eléggé hasonlít az 5-re, míg a Zeldánál azért egy sokkal másabb élményt kapsz, a korábbi részek sokkal inkább voltak lineárisak és történetorientáltak az újhoz képest (a Link Between Worlds már kezdett az open world felé hajolni mondjuk).


Illetve Zeldából sokkal több is van, nehezebb őket bepótolni. Még ha csak a 3DS-en elérhető részekről is beszélünk, mert az általad említett hármon kívül ott van még a két DS-es rész is, ami játszható rajta (a Phantom Hourglass és Spirit Tracks), illetve letölthető formában a Zelda 1-2, a három Game Boy Color epizód (Link's Awakening DX, Oracle of Seasons, Oracle of Ages), és New 3DS esetében a SNES-es Link to the Past is.

2018. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!