Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge Of Legends Junglezés?

Leauge Of Legends Junglezés?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem a lolt pár kifejezést nem is ismererek! elejinte vak modoztam elég jól ment junglezés majd draftoztam ott már kicsit bénnáb? voltam de szerintem még ott is elfogadható voltam bár párszor lefarmolt az enemy de ne msokkal max 30 al! elértem 30 szintet mondom én rankedezni megyek kitrobálom magam ott is és ellenfél mindig lefarmol enemy jungle folyton megöl esélyem sincs valamit nagyon elcseszek ezért ha valaki tudna segiteni esetleg mit hogyan kéne csinálni megköszönném esetleg egy Ig nevet vagy csak ide Tippeket adni előre is köszönöm?

#lol jungle #kezdő lolos #lol kezdő
2018. ápr. 2. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Első tipp: az elején sose rankedezz, mivel nincs elég tapasztalatod. Addig amíg magabiztosan nem tudsz játszani két roleon + supportként (support ígyis-úgyis leszel autofill miatt), addig nem éri meg.

Draftban meg normálba gyakorolj sokat, a rankedet egyenlőre felejtsd el.

Junglerezés meg alapból nehéz, sok tényezőre figyelni kell, ami eldöntheti a meccset is. Gankeléstől, invadeig kezdve. Elég nehéz segíteni benne, mert hősönként eltér a dolog.

IG-det írd már le, hogy rá tudjak nézni a statisztikádra (meg azt, hogy melyik szerveren játszol).

2018. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hali,már picit jobban megy a jugnlezés bocs hogy most irtam de nem figyeltem a IG:Zoltannos és Eu észak és kelet szeron játszok!
2018. máj. 7. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

TY= thank you

Thx= thanks

FF= @#$

Mid=közép

Top felső

Bot alsó

Chh come here help

Push mindenki egyszerre egy ösvényen

Blue manatöltő gólem

Red hptöltő gólem

Baron baron nashor

Ward őrszem

Ttf tank to forward

C-m,t,b come mid,top,bot

GG good game

BG bad game

Sry sorry

GJ good job

2020. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!