Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolvilágon rendeltem egy...

Konzolvilágon rendeltem egy játékot, de nem volt raktáron. Nem jelezték mennyi idő mire ideér. Valakinek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy játékot, mert ugyan nem volt készleten, de vásárolható volt. Nem jeleztek vissza így a megrendelés után 1 nappal se hogy mikorra várjam. Azt se mondták mennyi idő mire beszerzik. Valami tapasztalat, általában mennyire hosszú ideig kell várakozni ha nincs nekik? Válaszokat előre is köszönöm!
2018. ápr. 5. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem valahol az oldalon le van írva hogy ilyenkor ők sem tudják mikor fog beérkezni, és csak akkor küldenek levelet, ha már megvan. Ez valamikor több hetet is igénybe vehet, 1-2-t biztos. Érdemes felhívni őket.
2018. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. ápr. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!