Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL sorozatban harmadszorra...

LoL sorozatban harmadszorra buktam el a promómat platinába, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Support main vagyok, de egyszerűen nem tudok olyan jó lenni, mint akiket ellenem tesz a promóba. Platina 2-3 játékosok ellen játszom, és mindig vesztek. Pár nap alatt kihúztam magam arany 3-ból arany 1 100 lp-re, és ott teljesen megakadtam, valahogy nem megy. Bármiféle javaslat? Janna, Sona, Soraka supportokat szoktam játszani, de mindig az ellenfélnek jobb a poke és teljesen hasztalannak érzem magam, sokszor azt érzem rajtam megy el az egész meccs.

2018. ápr. 16. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
menj ki a parkba és etess kacsákat.
2018. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj te is pokeosabb supportokat használni. Meg a gond az egész support élettel, hogyha nem kapsz ki magad mellé normális ADCt te csinálhatsz bármit, akkor is bukni fogod a meccset. Nem hiába, hogy legtöbbször a bot lane miatt buknak el egy-egy meccset az emberek.

Próbálj keresni magad mellé fix ADC-t akivel rankedozhatsz.

Meg, ha ismersz magasabb rankban lévőket küld el nekik a visszajátszásaidat és kérd meg elemezzék ki neked.

2018. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!