Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban hogyan lehet megtanuln...

LoL-ban hogyan lehet megtanulni jól farmolni?

Figyelt kérdés
Akármilyen lane-n játszok (kivéve ha supp/jungler vagyok), kb 3 perc után nem tudom már tartani a farmban az iramot az enemyvel, és a farm alá pusholják a minionokat, ahol még annyira sem megy. Én próbálok a last hitre koncentrálni, hogy ne a többi minion üsse le, mert úgy ugye nem kapok pénzt érte, és nem ér semmit. Viszont így, hogy a last hitre figyelek, folyton a torony alá szorulok, mégis az enemynek dupla farmja van már 10 perc után is. Van valakinek bármilyen tanácsa, vagy valahol kaphatok oktató videót erről?

#farm #minion #last hit
2018. ápr. 17. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Torold le a francba es menj csajozni!
2018. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem kell az ilyesmihez oktató videó, csak simán gyakorold. Én azt csináltam régebben hogy custom gamebe egyedül mentem farmolgatni midre, amikor nem volt meg 20 percnél a 230farm akkor kiléptem, és újra. Gyakorolni nem volt rossz. Aztán megszokod és nem is figyelsz csak farmolsz. Low eloba többnyire a botlanet az dönti el hogy earlybe ki pushol jobban..Ne hagyd hogy rádpusholjanak, ha meg rádpusholnak akkor ne félj minden spellt kinyomni a creepekre hogy visszatold legalább a lane közepéig, nem is baj ha egy két wave minionból egyet sem viszel el, csak told vissza..ha 10 percig állandóan csak pusholnak rátok mert mondjuk full poke botjuk van akkor valszeg ti all-inbe jobbak lesztek, olyankor a pofájukba kell menni..miden jobban match-up és skill függő..topon meg teljesen mindegy mert az egyik fél úgy is tank lesz :D
2018. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De a letörlés és a csajozás sem hülyeség (előző vagyok). :D
2018. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!