Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy problémám az Euro...

Van egy problémám az Euro Truck Simulator 2-ben: mikor gázt adok, jobban felpörög a motor, mint kéne, és ha elengedem, akkor lemegy a normál fordulatszámra. Erre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy "Mercedes Sprinter 2015" kisbusz motor erősségét felvettem 1000000 [egymillió]-ra (a max sebesség 541 km/h volt). Utána gondoltam visszaállítom: eredeti mappából kicsomagoltam újra, de itt jött a probléma: a motor jobban felpörög, mint ahogy kéne.

A váltóján egy kicsit módosítottam, ugyanis nagyon rosszul volt beállítva (de nem ez a baj, mert már a probléma előtt is módosítva volt). Megyek 130 km/h-val 6. fokozatban, ilyenkor 2400-at forog: gázt adok, hát felugrik úgy 2900-ra.



2018. ápr. 18. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Allitasd helyre a steammel a fajlokat. Akkor mindent visszadob az alapra.
2019. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!