Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3. Aerondight. Elronto...

L... kérdése:

Witcher 3. Aerondight. Elrontottam vagy van még remény?

Figyelt kérdés
A witcher 3 blood and wine kiegjében van egy kard az Aerondight. Öt erény az az öt questhez kötik. A neten utána nézve én már 3 küldit megcsináltam mielőtt elvállaltam Az itt cdak egy maradhat questet. Sehol nem találom ,hogy igy is beszámolja e a döntéseket vagy az 5 küldi csak az a bizonyos quest után végezhető el? Esetleg más alternatíva a kard megszerzéséhez. Aki tud segiteni ne linkel tegye próbálkoztam de arra jutottam kezdhetem elölről. Tipp? Előre is köszönöm további szép napot

#The Witcher 3 #Aerondight
2018. ápr. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik erények hiányoznak? Mindegyiket többféleképpen is meg lehet csinálni.
2018. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom pontosa. Jelenleg az együtt érzést kéri. De pl a mindenre kapható lovag questben 15 dolgot kell teljesíteni, és alapból 7 ről indultam szóval ott beszámolta. Vélemény? Tipp?
2018. ápr. 19. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb bizonyos döntéseiden múlik például az együttérzést is legalább 4 küldiben meg lehet csinálni például ha a blood and wine elején nem ölöd meg a shalemaart hanem megkegyelmezel neki vagy abban a küldiben amikor az ezüstbaziliszkusz utolsó példányát kell felkutatni annak is meg lehet kegyelmezni.

Itt van az összes lehetőség: [link]

2018. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan a megoldás csak a questekhez kelett belesek :) már 4 erény alapból pipa :) köszönöm azért további szép napot.
2018. ápr. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!