Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Van még remény, vagy felejtsem el örökre? Nagyon elrontottam. :S

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni: 18 éves koromban összejöttem egy fiúval (ő 19 volt), igazi lelki társam volt, szerettük egymást. Nem volt az a nagy szerelem, de rendben működött a kapcsolatunk. Még fiatalok voltunk, és másfél év után megbeszéltük, hogy külön megyünk, közös megegyezés volt. Kicsit élni akartunk mindketten, és beláttuk, hogy túl hamar találkoztunk. (Akkor ezt én is így láttam, de mára már máshogy gondolom).

Azóta nem láttam, ő sokkal messzebbre költözött. Azóta volt kapcsolatom mással is, de egyik sem működött jól, jelenleg is egy rossz kapcsolatban vagyok, ahol a bizalom nulla.

Nem tudom mi okból, de eszembe jutott az a fiú, egyik napról a másikra, ennyi év után, és csak rá tudok gondolni, hogy mennyire jó volt, sírok miatta, és nagyon bánom, hogy így alakult. Gondoltam, hogy felveszem vele a kapcsolatot, bejelöltem az iwiwen /pár hónapja/, akartam neki írni, de nem mertem, és most látom, hogy már van neki barátnője.

Szakításunk után kicsit szomorú voltam, de éltem az életem, buliztam, és most úgy jött elő, mintha tegnap történt volna.

Mit tegyek?? úgy érzem ezt örökre elrontottam

26/N


2011. okt. 12. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél, ha már van barátnője! Hagyd békén!

Esetleg nézegesd az iwiw-et továbbra is, ha nem komoly a dolog, úgyis leszedi a fényképeket a lányról, és akkor írj neki.

2011. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erről a kapcsolatról már lecsúsztál.. Felejtsd el, remélem találsz majd nemsoká valakit akivel boldog leszel.
2011. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak simán nosztalgia a részedről.
2011. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor akartam neki írni, amikor még nem tudtam róla semmit, de mivel van barátnője, így egyértelmű, hogy nem fogok neki írni.

Most is azt csinálom...nézegetem a képeit:(

Szerintem több ez, mint nosztalgia, ilyen még nem volt velem.

2011. okt. 12. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is gondolna rád, akkor megtalált volna az iwiw-en.
2011. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig eszedbe jutott volna az elmúlt 5-6évben,akkor valóban nem nosztalgia lenne....
2011. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, ha Ő is gondolna Rád,akkor felvette volna veled a kapcsolatot.
2011. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott máskor is, de nem így.(szép emlékként) Most meg hiányzik, és legszívesebben visszacsinálnám. Nem értem miért most jött elő az az érzés, aminek régebben kellett volna.
2011. okt. 12. 12:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne is újra találkoznotok és újrakezdenetek, ez a kapcsolat már nem volna ugyanolyan, mint anno! Hiszen eltelt 8 év, változtatok - még te is, bár az kevésbé szembetűnő az embernek. Biztosan változott ő is, akár külsőleg, de belsőleg is! Azok mondhatni tiniévek voltak, ezek a húszas évek pedig már a komoly valóság, munkával, felelősséggel. Az idő megszépít mindent így utólag, de pont ez benne a csodálatos. Visszacsinálni már nem lehet, de újra átélni a szerelmet, más minőségben, mással: igen!
2011. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"jelenleg is egy rossz kapcsolatban vagyok"


A mostani rossz helyzetből menekülsz a szép élményeidbe, neked nem ő kell csak a régi szép fiatalkori szerelem.

Lépj ki a mostani kapcsolatból és keres igazi partnert, nem kapaszkodhatsz egy 6 ével ezzelöti tini szerelembe.

Hidd el hogy már ő se az akire te emlékszel.

2011. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!