Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Airsoftot vegyek (több...

Milyen Airsoftot vegyek (több lent)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sniper beállítottságú, szóval valami AR-t szeretnék (pl. Ak47, m416) azonban nem tudom milyet...

Kezdő airsoftos vagyok, eddig csak pisztolyom és egy rugós 14 ezer forintos (xd) szrom volt most valami komolyabb elektromosra gondoltam olyan max 50-60 ezer forint értékben. Milyen BB-t érdemes venni mellé? (Linkeket kérnék ha lehet)


Válaszaitokat előre is köszi!



2018. ápr. 21. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
És milyen sightot/scopeot? Red dot, vagy 4x scope?
2018. ápr. 21. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:

az elektromos az AEG, így keresd (automatic electric gun), pisztoly meg AEP.


AR meg az M4A1 M4A4 stb, az AK orosz gyártmány, nem ugyan az a dolog.

Én Cyma-t ajánlom, az egy erős középmárka jó minőséggel.

Mellé 0,20-0,25ös súlyú BB golyó megteszi. A könnyebb elszáll, a nehezebb meg kiesik belőle, az már a nagy mesterlövész puskákhoz kell.


Scope az elején nem éri meg, a legtöbb olcsó red-dot is csak 1 pontot mutat, nem állíthatod be rendesen, így azokat érdemes hagyni az elején. A legtöbb fegyverre külön venni is kell szánt, mell egy normális scope/red-dot ami megéri megint 20e körül megy (ha nem többért).


Ha már AEG, nézd meg a válltámaszt, mivel gyakran oda megy az akksi, viszont hosszú meccseknél javasolt egy pót vagy alapjáraton nagyobb mAh-s akksi. Hivatalos versenyre csak sima tárat vihetsz, tehát az ilyen 200-300 golyós "tekergetős" tárak már ki is estek, pót tár meg 3-5 ezer/darab. Régi ismerősnél pl kihajtható volt a válltámasz, ezért csak egy picike akksi volt az AK-jához és hozzá volt ragasztva alul a nagyobb akksi, nem volt túl esztétikus (persze legalább bírta az egész napot reggeltől estig csere nélkül).


Érdemes külföldi oldalról rendelni, mert sok esetben vámmal és ÁFA-val is olcsóbb, mint az itthoni boltokban (főleg 50-60 ezer környékétől felfele), nincs különösebb kultúrája.

2018. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Cyma AK az tökéletes kezdésnek. De a 0.20-as BB túl könnyű. 0.25 vagy 0.28 BB-re van szükséged. Külföldről a taiwangun vagy a gunfire népszerű helyek.
2018. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Scope-ot már ejtettem, nincs rá szükségem.

Viszek pót aksit, úgyis vettem a felszerelésemhez táskát, így se rakok bele csak energy drink-et, meg lőszert, meg telót (ilyen banális cuccokat) tehát bőven elfér 2 is :) . 0.25-ös BB a legajánlottabb sok ilyen airsoftos portál szerint is, tehát azt veszek. Olyan tárat engednek ami ilyen FAS (nem az a fas xd), flip and shoot kialakítású? Tehát 2 tár össze van kötve és ha tárazol csak fordítod, mint a régi cod-okban. 7k 1 db, szerintem megéri belőle venni 2-őt és akkor már kapásból van kéznél 4 tár + 1 az alaptár, tehát 5. Az elég?

2018. máj. 10. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a verseny rendezőkkel kell megbeszélni, de csak fix tárak használhatók(tekerős, 2-300 golyós tárak nem).

Barátokkal meg amiben megegyeztek.

2018. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze értem, de ez igazából ez 2 alap tár (az engedélyezett fajta) csak össze van kötve.
2018. máj. 22. 21:01
 7/7 anonim válasza:
Nekem 4db táram van, és teljesen elég, még sok is volt. Ha összekötött, szar lesz tárolni, nem biztos hogy talalsz olyan tárzsebet. Egyébként nyugodtan rögzíthetünk őket egymáshoz, de akkor inkább ne átforgatos legyen, hanem egymás mellett álljanak. Úgy gyorsabb a tárcsere
2018. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!