Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoftot vegyek?

Milyen airsoftot vegyek?

Figyelt kérdés

15éves vagyok pisztolyt szeretnék green gasal. Elsö airsoftom lenne.

Beretta M9en gondolkoztam

49ezerért találtam ez jo lenne ? Max 50ezret szánokrá.



2017. dec. 21. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nevetségesen sokat akarsz rá költeni. Arról nem is beszélve, hogy ezekben az évszakokban nem is működik majd. Ennyi pénzből 2 jóféle kezdő AEGet is veszel.
2017. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez miért nevetségesen sok ?
2017. dec. 22. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Itthoni weboldalon nézted? Külföldi weboldalakon 100 euróért simán veszel egy full metal kjw m9-et, ha vigyázol rá örök darab.
2017. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
18 ev alatt semmilyet.
2017. dec. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Co2 es airsoft pisztolyok erősebek és távolabbra hordanak sokszor olcsóbbak is jobban megérik.

Nekem egy kwc s&w f40 sigma gázos pisztolyom van ami tökéletes lehet szerintem első fegyvernek.

[link]

2017. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem első fegyvert jobb belföldön venni mert ha van valami gond a fegyverrel nem tart hónapokig a szálítgatása és a kiszállítása.
2017. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Taiwangunról vegyél egy kjw m9 beretta vertec-et vagy a civil verziót. Vegyél hozzá tárat (ízlés szerint) plussz 0.20-as bb-t és gázt pl: protech, asg (barna palack) Picit nehezebb lesz mint egy átlag pisztoly hisz full metal de a beretta m9 irl is nehezek! Nekem is egy ilyenem van összesen 4 tárral és nagyon pontos!
2018. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem van egy KSC System7 M9em, használt, kerek 50-ért eladó. Szánhátrasiklós.

Eredeti safariland combtokot adok hozzá, ami önmagában kb ennyit ér. + 1 tartalék tárat.

Ha újat akarsz, akkor KSC vagy KJW System7.

2018. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!