Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamerek! Mennyire tartotok jó...

Gamerek! Mennyire tartotok jó ötletnek egy újgenerációs, modern játéktermet Ocolus rifttel, xbox one-al és sok felsőkategóriás gamer pc-vel?

Figyelt kérdés

Nem tudom érdemes e belefektetni. Arra gondoltam, hogy egy nagy térben kialakítanék egy kellemes és midern helyet, pihenősarokkal, snackpulttal, 6db xbox one, 15db pc, 4 ocolus rift. Lehetne rendezni lanpartikat, nyáron nappalis gamer táborokat, kezdő programozás kicsiknek.

Az év többi részén lehetne foglalni gépeket online, de általában úgy működne, hogy 4ezer forintos órabérért bemész és azt csinálsz, amit csak akarsz, ha van hely. Játszhatsz egyedül, barátkozhatsz stb.

Indie játékfejlesztőknek pedig lenne egy lehetőség, hogy kipróbáltatjuk a játékukat a betérőkkel. Ez akkor működne jól, ha mindig lennének bent, jó közösség alakulni ki. Természetesen az állandó tagoknak járna kedvezmény. Kb 30 millió egy ilyen beruházás, szóval akkor kezdenek bele, ha van ra igeny.



2018. ápr. 22. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elérhető árú PC-k idejében nagyon lecsökkent az igény a hasonló szolgáltatások iránt.


A 4000Ft/h pedig egy vicc. Akkor 60-70 óra játékból vehet magának az illető egy bivalyerős számítógépet, amin már annyit játszik amennyit akar.

2018. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Már van ilyen pesten, a Hyp-r Zone.
2018. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ez nem tudom mennyire jönne ki 30 millából... Másrészt a bérleti díj, az alkalmazottak fizetése (ha nem vesszük bele a "kezdő programozás kicsiknek" dolgot is, már akkor is) havi minimum 2 millió.

4000 Ft/óra áron pedig a kutya nem látogatná.


Jogi kérdéseket vet fel, hogy a 18-as játékokon játszhatnak e a feltehetőleg túlnyomórészt 18 év kor alatti látogatók.

Ha nem, akkor a látogattosagi szint ismét csökken.


Egy ilyen hely egyébként kivitelezhető, de nagyon tudni kell számolni.

2018. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Körbenéztem és több vr élményt viztosító hely is van, 6000/óra alatt nem találsz semmit, nálam meg lehetne minden mást is csinálni, kötetlenül. Viszont hyp-r szerintem kicsi, nincsen sok gépük és inkább csapatépítenek csak, de nem hoznak össze random betévedő embereket, nálunk elsősorban az új közösségi tér kialakítása lenne a lényeg. A programozást meg én tartanám, mivel programozó vagyok, kijön havi 1 millióból bőven a fenttartás.
2018. ápr. 22. 15:35
 5/19 anonim ***** válasza:
És a játékok honnan lesznek?
2018. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a vr még annyira gyerekcipőben jár hogy nem érdemes ebben gondolkodni egyenlőre. Olyan ez mint pl a szabadulószobák, egyszeri élménynek jó, az emberek kipróbálják, de nem hiszem hogy visszatérő törzsvendégek lesznek, főleg ennyi pénzért.

Azt se tartom jó ötletnek hogy 30 milliós beruházást indíts gyk-s válaszok alapján :D

2018. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Gugu Gabor ***** válasza:

Az egyetlen dolog amiért az emberek kifizetnek x ezer forintot az a vr, az ákármilyen más körítés (gamer pc xbox one ps4) ilyen téren szerintem nem számít.

nyilván van egy réteg aki nem engedheti meg magának, viszont az az óradíjadat se fogja tudni kifizetni. a vr az egyetlen olyan dolog szerintem ami marha drága és bizonytalan, hogy érdemes ráberuházni vagy sem.

2018. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ára szerintem túl magas. Egy ilyen terem azoknak "való", akiknek nincs sok pénzük és csak egy egyszerű asztali gépük van otthon, amin nem sok minden futna. Ha 1 óráért ennyit ki tudnának fizetni, akkor meg már inkább összespórolnák azt a pénzt és vennének egy rendes gépet otthonra. Nekem van egy high-end PC-m meg konzoljaim szóval számomra és a hozzám hasonlókhoz ez semmi újat sem hozna.
2018. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

4000Ft/ óra az vicc kategória.

Ahova én járok ott 600Ft/óra, ha óránként 300Ft fölött fogyasztassz valamit akkor 300Ft/óra.

2018. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol. Budapesten fölösleges, mert baromira telített a piac. Olyan vidéki nagyvárosokba érdemes csak ahol semmi ilyen lehetőség nincs. Pl.: Miskolcon elég szép bevételt termelne, mert nem nagyon lenne konkurenciája, viszont óriási igény lenne rá (Barcraft szavazást fölényesen megnyerte Miskolc, de köpött rá a BC és inkább Debrecenbe csináltak BC-t).
2018. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!