Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Paladins, a...

Szerintetek a Paladins, a Team Fortress 2, vagy az Overwatch a jobb játék?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Team Fortresst nem játszottam.


A Paladins nekem egy kicsit jobban bejön mint az Overwatch, magasabb a TTK (nekem az OW-ban túl alacsony, pillanat alatt meghal az ember/meg lehet ölni valakit), több a lehetőség, több a karakter, pálya, lassan már a játékmód is. Ami a Paladinsban nem tetszik, hogy van pár rettenetesen unbalanszolt karakter, és a köret, a Freetoplay rendszer amiben játszol, valami borzalmas röhej egy szutyok. Több pénzt elköltöttem a Paladinsban mint amennyiba az Overwatch kerül, és kevesebb biszb''szom van benne.


Az OW is jó, de a Blizzard üzletpolitikája undorító, évekbe telik mire kijavítanak Day1 hibákat, lassan jön a tartalom, ritka az új karakter, pálya, bele lehet fásulni ha elmúlik a varázs.

2018. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a TF1 és TF2-vel is összesen 10 percet játszottam, valamit már az elején nem fogott meg de ennyi játékidő után véleményt nem tudok mondani

OW-val és Paladins-szal is játszottam pár órát, ha választanom kell akkor OW, a Paladins szerintem ugyanaz csak gyengébb megvalósításban

2018. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

2-es:


A Paladins és az OW között csak az első pár órában üt ki hogy a Paladins ugyanaz, megfelelő időbetöltéssel a Paladins egy sokkal komplexebb élmény. Tudom, mert több száz órát beleöltem mindkettőbe. A képességek hasonlóak, de a játék nagyon más.

2018. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra TF2, de lehet inkább a nosztalgia teszi. Jobban bejön a kevesebb karakterrel rendelkező, de különböző fegyverekkel finomhangolható kasztrendszer, mint az Overwatch 3-szor annyi hőse. (Paladinsszal nem játszottam.)
2018. ápr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Overwatch.

Még régen játszottam TF2-vel mielőtt bejöttek a láda hülyeségek + hogy hozzá rendes pénzért tudtál kulcsot venni. Akkor hagytam abba, pedig jól összerakott játék volt.

Paladinssal még a Closed Beta alatt elkezdtem játszani. Semmilyen játék lett mára, pedig akkor még simán mondtam volna, hogy az OW kihívója lehet. Csak aztán ott is jöttek az unbalanceolások meg a tipikus HiRez felfogás, hogy inkább foglalkoznak a skinekkel (ami miatt előbb-utóbb bukni fog a cég annyi szerzői jogsértést követnek, Paladinsban még nem is annyira, de a Smiteban baromi sok ilyen skin van), mint a játékmenettel és mivel ingyenes játék ezért sokkal több a játszani nem tudó kisgyerekek, ami miatt simán bukod a meccseket. Mára ott tartunk, hogy a TF2re előbb lehet mondani azt, hogy méltó kihívója lesz az OWnek, mint a Paladins.

Overwatchot tavaly vettem meg, azóta is folyamatosan nyúzom kisebb-nagyobb szünetekkel. Sokkal jobban összerakott a rendszere is, jobb a matchmaking, több a tartalom benne + ezen látszik, hogy tényleg foglalkoznak vele. Esport részt meg se említem, hogy sok esport játék közül ennek van a legkezdőbb barátabb esport rendszer.

2018. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nos, én ezek közül kettővel a mai napig játszom, a TF2-vel, és az Overwach-al. A Paladins-al játszottam, de nem tetszett. Igazából egy Overwatch Rip-Off, ettől függetlenül sokan szeretik, én nem (személyes vélemény).

Az Overwatch-ot a hatalmas hősválaszték, a hangulat, és a pörgős játékmenetért ajánlom. A Team Fortress-ben nincs sok hős, viszont az a bizonyos érzés ott van, amit csak akkor érezhetsz, ha TF2-zöl. A Paladinsot azért NEM ajánlanám, mert azt a sok hőst, amit az Overwatch-ban ingyen megkaspz, fizetni kell értük. Nem kis összeget. Igazából ez az én véleményem, talán ezek közül jelen pillanatban a legjobban az Overwatchot szeretem, de ez mindig változó.

2018. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!