Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret ajánlotok?

S55 kérdése:

Milyen gamer egeret ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy felső kategóriás gamer egeret (20-30 ezer Ft), eddig azok alapján, amiket olvastam, a Logitech egereket ajánlották legtöbben. Szerintetek melyik a legjobb ezek közül? Ha bármelyikkel kapcsolatban van tapasztalatod, jöhet:)

Logitech G303

Logitech Hyperion Fury G402

Logitech G502


Eddig kis, egyszerű egeret használtam, egy Logitech M185-t, de szerintem meg tudnék szokni egy nagyobbat is. Leginkább Overwatchhoz és tf2-höz kellene.


Más egerek, amiket néztem (ezekről is jöhet vélemény):

Razer Mamba Tournament Edition (RZ01-01370100-R3G1)

Razer DeathAdder Chroma

Razer Taipan



2017. márc. 11. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
G403 (nem 402) vagy G502 amik jobban sikerültek, razerek rosszabb minőséget (és szenzort) képviselnek, de cserébe drágábbak.
2017. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
voltam ebben a cipőben, hónapokig rágódtam rajta, hogy milyen egeret vegyek, végül a G502-t vettem, szuper választás volt, imádom
2017. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:

a 402 és az 502 szerintem eléggé túl van hype-olva. a 402-ben még csak nem is top szenzor van, valamint mindkettő elég nagy és nehéz. a 303 jó (nekem is van egy), bár a formája elég érdekes, megszokást igényel, nem ajánlom hogy vakon bepróbáld.


esetleg nézd meg a G203-at, jó árban van (13k), ugyanaz a burkolata mint a G Pro-nak és a szenzora is nagyon jó.


vagy G403 ha mindenképp egy vagyont akarsz elverni egérre, és bejön a forma.

2017. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén a G203-at és G403-at ajánlom. A G402 és G502 pont FPS-re nem a legjobbak: dögnehezek, és a kialakításuk miatt alig lehet megemelni őket.

Alternatíva nagyobb méretben: sosem hittem volna, hogy valaha még Razer egeret fogok ajánlani, de az új DeathAdder Elite egyszerűen kiváló lett.

2017. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!