Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terraria wall of flesh után...

Help me please kérdése:

Terraria wall of flesh után mi legyen? Új érc, Boss, Arany, wings

Figyelt kérdés

Lenne egy pár kérdésem,csak röviden! 1;Legyőztem ezt a bosst (WOF), kaptam egy kalapácsot.. Amivel szétütöm az oltárokat amivel új érceket generálok a világomba.. Ez mind szép és jó... De meddig mennyi oltárt üssek ki hogy az összes érc megjelenjen és itt melyik érc a legértékesebb??? 2; Ezután melyik bosst kell megölnöm?? 3; Aranyat eddig sose találtam, hogyan találjak hatékonyan Goldot???(ebből szeretnék egy koronát craftolni ami a slimekinghez kell majd)4; hol tudom összecraftolni a wingseket??? Azaz a szárnyakat??

így zsúfoltan ennyi lenne:DD



2018. ápr. 22. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi ha kicsit későn válaszolok, de nagyjából: 3 oltárt kell szétütnöd hogy mind a 3 új érc a világodon legenerálodjon, de ajánlom hogy minnél többet üss szét, mert annál több érc is lesz a világodon ami nagyban megsegíti a bányászást, aztán az ércék értéke valami ilyesmi: (alapból összesen 6 új érc van, amikből 3-3 ugyanolyan értékű, csak mindig random hogy melyiket rakja le oltár kiütésnél) szóóval a legértéktelenebb: Cobalt vagy Palladium, közepesen értékesek: Mythril vagy Orichalcum, a legértékesebbek pedig: Titanium van Adamantite. 3 boss-t kell a wall of flesh után legyöznőd, ezek közül te választod ki hogy melyikkel kezded: The Destroyer, Mechanical Skull, és a Twins (ajánlom a Destroyer-t elsőnek) Goldot valószínűleg azért nem találsz, mert a te világodban nem gold, hanem Platinum van (ugyan az az értékük, ugyanúgy lehet belőle koronát csinálni, csak nem olyat ami aranyból van) Szárnyakból sok fajta van, sokféle módon megbirod őket szerezni, itt egy oldal hozzájuk itt megnézheted mihez mi is kell: [link]

Remélem érthető voltam, bocsi ha 1-2 dolog nem volt túlságosan átlátható vagy ilyesmi :D

2018. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow! Köszönöm szépen a válaszodat! Nem írtál későn nyugi :D! Köszönöm!
2018. ápr. 26. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!