Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends - WEST?

Why007 kérdése:

League of legends - WEST?

Figyelt kérdés

Van itt valaki westről aki magyar és van kedve játszani, esetleg rankedezni? Háthta 2 nem feeder több sikerrel jár mint egy :D

Jiggies / Filoména

18/L


2018. ápr. 25. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
div?
2018. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bronzos vagyok de ne ítélj el míg nem játszottál velem :D Elkövettem azt a hibát, hogy rögtön 30lvl után lejátszottam a 10 meccset még 0 technikával, aztán most lehetetlen kikerülni ebből az ördögi körből ennyi afkolós meg feeder mellett...
2018. ápr. 25. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Bronz alapján nem ítélkeztem volna, nincs azzal semmi baj, ha valaki ott van.

"lehetetlen kikerülni ebből az ördögi körből ennyi afkolós meg feeder mellett" Ez viszont gáz. Aki jobb bronznál, az ki is jut onnan. Csak azok nem másznak feljebb a ranglétrán, akik elérték tudásuk határát. És még egyszer mondom, ezzel semmi bajom nincs. A gond ott kezdődik, amikor valaki azzal hitegeti magát, hogy ő jobb a többieknél, és őt csak lehúzzák, azért van ott, ahol van. És egy dolgot elárulhatok, valami sosem változik, mindegy milyen divben vagy. Lehet hogy a játékmenet egyre színvonalasabb lesz, ahogy mész feljebb és feljebb, viszont afkok, feederek, trollok mindig lesznek. Sőt, még béna játékosok is. (Nyilván a béna itt nagyon szubjektíven értendő. Master/Challenger-ben is vannak olyanok, akik ott bénának számítanak, viszont egy Diamond 5-3nál sokkal jobbak.)

Bronzban azt tudnám javasolni, hogyha ki szeretnél jutni onnan, akkor koncentrálj 1-2 championre, több nem kell. Support és ADC role-t kb el is felejtheted, ha egyedül játszol, azt csak duoban ajánlanám. Akárhol is játszol, figyelj nagyon a farmodra. Ez a legbiztosabb gold forrásod, használd hát ki rendesen.

Szóval csak kitartást és sok sikert. Tudom milyen a legaljáról kimászni, onnan indultam én is. Ha tényleg jobb vagy a többieknél, akkor annak meg is lesz az eredménye, türelem. ;)

2018. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D Egyáltalán nem tartom gáznak, ez az igazság. Szépen haladok kifelé innen, nem tanácsot kértem, szóval nem értem miért oktatsz ki.
2018. ápr. 26. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igazság, ez a vesztesek kifogása. Majd ha feljebb jutsz meglátod mekkora baromság másra fogni, hogy low elo-ban vagy.
2018. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem fogok senkire semmit. Egyszerűen csak teljesen jogosan gondolom úgy, hogy ha minden második meccsen valaki afkol, vagy tudatosan torony alá megy, adja a killeket az enemynek, hergeli a társait "szép megjegyzésekkel", és emiatt alapból hátránnyal indítunk, az nem az én hibám. Én itt nem arról beszélek, hogy húúúú de milyen jó vagyok és mindenki más egy darab sz*r bronzban... Egyszerűen olyan embereket szerettem volna megszólítani, aki nem ilyen és van kedve játszani. Szóval megkérlek ismét, hogy hagyd abba a kioktatást, és lapozgass más kérdések között.
2018. ápr. 26. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
oké, mondom, majd később megérted miről beszélek ;)
2018. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenek fentebb is lesznek.

Diamondban is volt akit elkapott a gépszíj, és végig trollkodott, meg spammelte a hülyeségeit a chaten.

Ha feljebb vagy, és béna vagy, akkor általában jön a tipikus "ebay-en vetted?" szöveg.

Meg kell próbálni élvezni azokat a meccseket, ahol a csapat is jó, a többiben meg ha tudod, lehozni, ha nem, akkor elengedni.

2018. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D Nem értem miért osztogat mindenki tanácsokat, nem erről szólt a kérdésem. Elhiszem, hogy feljebb is vannak még trollok, de kétlem, hogy ilyen mennyiségben. Kezelni pedig tudom, nem vagyok egy idegroncs :D Szóval megkérek mindenkit, hogy aki nem a kérdésre válaszol az inkább ne írjon
2018. ápr. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!