Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of tanksban a most...

A World of tanksban a most akciós Progettót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Had kérdezzem meg, így a Progetto potenciális vásárlása előtt, hogy mi a véleményetek a Progettoról ? Most még sokaknak lehet adja az RNG, mintminden új tanknál, de ha később T10-be megy folyamatosan, akkor is érdemes megvenni? Ott is megállja helyét?


Mert most még új tankként adja a játék, mint minden új prém esetében, de hosszú távon T10 MM-ben is használható gold spamm nélkül ? Ez érdekelne. Köszi !



2018. ápr. 30. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány százalékos akció van rajta. Nekem sikerült a 10ből 9 küldit megcsinálni és megvettem 1600ért a kb 8ezret érő tankot ami ******* megérte szerintem plusz nekem személy szerint nagyon bejön ez az automata újratöltés de ha kezdő játékos vagy nem ajánlom meg akkor se ha 10ezer forint környékén akarod megvenni inkább várj egy akcióra vagy vedd meg 30%os kuponnal ha berakják a prémium shopba.
2018. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8 ezer forintért tudnám megvenni
2018. máj. 1. 12:12
 4/8 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy van vagy 30 prémtankom. Tier 8-asból 11 db. Többel nagyon jó köröket tudok ma is menni : Löve, Strv, Type, Patriot, Scorp, Mod1 pl.


Nem hiányzik még egy olyan tank, amin nincs legénység. Így is érdemes megvenni?

2018. máj. 1. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
30 prem utan hova kell meg ez is? Es ezek utan nem tudsz egyedul donteni?
2018. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki játszik már eleve több százezret tett a játékba. Hiszen ott van a gép. Évek alatt gépek. Irodai/youtuboes alkalmazásokra bőven elég lenne 50-60 ezres gép is. De az ami neked van mégis jóval drágább volt, mert azzal játszol. Drága videokarit meg drájvereket vettél bele, hogy a monitorrol meg a többiről klaviról ne is beszéljünk
2018. máj. 3. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki játszik már eleve több százezret tett a játékba.

Is-is, attol fugg ki mennyire grafikapistike vagy epp divatjatekos.

De a Progetto vasarlasanak semmi koze a szamitogephez.

A gepre szukseged van hogy jatsz, es nem csak Wotozni tudsz rajta, de a Progettora nincs, hisz nelkule is vigan megvagy. Mar ertheto?

2018. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazán érdemes. nem rossz tank de 8000-et nem ér. max ha annyira akarod 4000-ért. gyenge páncélzata van, gyors, 3 lövedék a tárban ami nem rossz de nem sebez tul soka, kb 200-at viszont remek átütöerö. a páncélzata viszont nagy hátrány.
2018. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!