Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jó az egyeseknek, hogy...

Miért jó az egyeseknek, hogy minden egyes update miatt hisztiznek?

Figyelt kérdés
Adott egy játék, ami pár havonta kap új tartalmat. Minden egyes bejelentés után, pár ember állandóan sír, napokon át, minden egyes poszt alatt, naponta minimum 3 új posztot nyitva, hogy mennyire sz@r az új update. Jó oké, nem lehet egyszerre mindenki kedvében járni, de mire jó ez az állandó hiszti? A játékosok 99%-a teljesen fel van hypeolva az új frissítés miatt. Ha nem tetszik, akkor egyszer elmondhatod, hogy neked mennyire nem tetszik és utána meg kussolsz. Ha olyan rossz a játék, akkor meg nem kell játszani.

2018. máj. 4. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái. Ahogy az is hogy te meg emiatt sírsz :)
2018. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy meg gondolom ha már fizettek érte elvárnák hogy jó legyen.
2018. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi rossz van abban, hogy teljesen ingyen 5 új pályát és 3 új fegyvert adnak egy bármilyen játékhoz? Én csak nem tudom megérteni, hogy mégis miért akkora nagy probléma ez. Még ha nem is tetszik egyik fegyver sem, vagy egyik pálya sem, akkor sem fogok sírni, hogy jajj de miért kellett ezt csinálni, vigyétek ezt innen el. Az új pályákat akkor nem játszom, és az új fegyvereket meg nem fogom használni. Csak valami logikát keresek ez mögött.
2018. máj. 4. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szar kedvem van az Unturned miatt. 1 eve meg teljesen jol lehetett jatszani, (ez a jatek miatt vettem uj video kartyat) most meg minden grafikai beallitast leveszek es igy is laggol.. emiatt ne hisztizzek?
2018. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az nem igazán a játékosok gondja, hogy még egy olyan erős géped sincs, amin egy unturned elfutna.
2018. máj. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!