Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ma frissíteni akartam a...

Dezider kérdése:

Ma frissíteni akartam a rendszert az xbox360 konzolon. A töltésnél megállt ki írta hogy System Update Stopped Status code:40A3-4467-B680-0F00-C000-0034 A gond az, hogy nem reagál semmire. Van valami gomb vagy mód arra hogy a főmenübe enged?

Figyelt kérdés
Ki-be kapcsolásnál újra kezdi a frissítést...aztán ugyanúgy van...

2018. márc. 10. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, mivel én is Xbox-ot tervezek venni, gondosan utánajártam neked.


Két lehetőség van:

1. Megszakadt a letöltés.

2. Nem szakadt meg a letöltés, csak nem képes olvasni a merevlemezt. (Ez a hibakód azt jelenti, hogy nem képes olvasni lemezt, amiről frissítesz, tehát ez az eset pont nem az online frissítéshez kapcsolódik.)


Azt kellene tenned, hogy kihúzod és újra bedugod, csakhogy ugye itt nincs mit kihúzni... Ha azóta nem oldódott meg a probléma automatikusan, és még mindig ebben a salátaállapotban leledzik a géped, akkor inkább chatelj angolul a supporttal.


1. A www.xbox.com -on lépj be a Live-accountoddal.

2. Katt ide, válaszd a virtual agentet: [link] (Get Started)

3. Másold be a hibakódot, adni fog találatokat, és válaszd a lista alatt, hogy nem segített.

4. Ekkor felajánlja, hogy "talk to a person".

5. Add elő a Joe-nak a problémát angolul, és hangsúlyozd, hogy itt te a netről akartad frissíteni a gépedet, hiába szól ez a hibakód a pendrive-ról történő frissítésről.


Sok sikert!

2018. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!