Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Train Simulatorral kapcsolatba...

Train Simulatorral kapcsolatban lenne kérdésem. Lentebb bővebben. (? )

Figyelt kérdés

Megvettem a TS 2016-ot amivel ugyebár 3 pályát kaptam.

Ha megveszem a TS 2017-et ami dettó 3 pályát tartalmaz (Hamburg-Lübeck, TGV, North Jersey Coast Line) azt betudom aktiválni Steamen és hozzáadja mint pályákat vagy pedig mivel már egy TS aktiválva van így ütközne?

Mert olvasgattam Redditen, hogy sokan így csinálják, mert pénz spórolás csak gondoltam megkérdem hátha valaki innen is csinálta ezt. :D

Előre is köszi.



2018. máj. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs különbség a TS-verziók között. Minden évben átszámozzák ugyanazt a játékot és kap egy új borítóképet, mintha a legújabb kiadás lenne. Ha megnézed, a kiadás dátuma mégis 2009-et mutat. Sőt már a 17-et nem is találhatod Steamen, mivel 2018-ra lett átnevezve.


A játék pedig minden "évben" ugyanaz, mivel az alapjáték fix, a DLC-k pedig külön igény szerint megvehetőek.

2018. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
InstantGamingen van 2017. És tudom, hogy updaeteli magát 2018-ra. A 2016 is amit 300ft-ért vettem az is 2018 lett.
2018. máj. 6. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert amikor megvette a kulcsot akkor 2017-eshez volt írva és azon a néven tette fel még 2017-ben a piacra, majd nem frissült azóta sem. Vagy nem tudja az eladó hogy 2018=2017=2016 és így tovább.


Pont emiatt nem tudsz új verziót megvenni ugyanarra a fiókra, mivel a játék ID-je ugyanaz, csak a nevével trükköznek. Ha megnyitod az áruházi oldalát akkor jeleznie kellene egy zöld táblázatban hogy a játék neked már megvan és írj róla véleményt.

2018. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így már értem köszönöm! :)
2018. máj. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!