Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Humble Bundle néhány kérdés?

Humble Bundle néhány kérdés?

Figyelt kérdés

egyrészt ez most komoly hogy havi 12$-ért (kb. 3000 Ft) olyan játékokat kapok mint Dark Souls III, The Long Dark, Quantum Break vagy mint most Destiny 2? ezek amellett hogy viszonylag friss és új játékok, önmagukban is több ezer forintba kerülnek, 12$-ért a HumbleBundle meg akár egybe is adja őket (mint ahogy egy bundle volt a Quantum Break, a Long Dark és a Warhammer)?

másik az hogy ha elő is fizetek akkor azt automatikusan levonja, vagy nekem kell mindig befizetnem a pénzt a hónapban? ez azért érdekel mert a paypal-omon általában nincs tartósan rögzítve a bankkártyám, általában csak egy-egy Steames, GOGos vagy Nespressos vásárlás erejéig adom meg az adatokat majd a tranzakció után eltávolítom ?

és ha mindig levonja, akkor utólag ezt ki lehet kapcsolni? illetve ez ilyen zsákbamacska? azaz például levonnak 12$-t rögtön mikor megjelenik az új bundle, aztán ha az a játék nekem már megvan vagy nem tetszik, akkor így jártam elajándékozhatom a kulcsokat, vagy megjelenik az új bundle és eldönthetem hogy érdekel e engem az adott játék és kifizetem a hónapra a 12 dollárt?



2018. máj. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-Igen, komolyan megkapod azokat a játékokat.

-Igen, automatikuson vonja havonta az összeget.

-Kikapcsolni konkrétan nem lehet, de azt meg tudod csinálni, hogy kifizeted a $12-t, megkapod a játékokat, majd lemondod az előfizetést. Így meg tudod várni azt is, hogy mi a következő havi ajánlat, és mérlegelni tudod, hogy akarod-e vagy sem.

Esetleg azt is csinálhatod, hogy egy évre feliratkozol rá, és akkor nem kell havonta utalgatni. Így $11/hó, tehát ha az árat nézzük egy hónap ingyen van, ráadásként kapsz $25-t a Humble Walletedbe, amit bármire elkölthetsz az oldalon. Én így használom, szerintem baromira megéri. Még ha olyan játékot is kapok, ami nem tetszik, akkor azt eladom, és minimum az árát visszahozza.

2018. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2018. máj. 10. 16:30
 3/11 A kérdező kommentje:

annyi hogy most megkaptam a Destiny 2-t es azt irja junius 1en “you unlock 6 more games”

azt a hat jatekot is ingyen megkapom vagy csak valami nagy akciom lesz 6 jatekra?

2018. máj. 11. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Azokat is megkapod, csak azok zsákbamacskák, nem tudod előre, hogy mi lesz.
2018. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ok koszi

gondolom azok ilyen aprobb jatekok, super meat boy meg hasonlok

2018. máj. 11. 14:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, a húzó címek általában azok, amiket megmutatnak hónap elején. De hát Destiny2 12 dollárért kell vagy kell? :D Az már mindegy mit adnak mellé.
2018. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hat ja amiket onmagukban adnak azok is boven megerik

kar hogy mint kiderult spanom pont leiratkozott humblebundlerol szal egyedul destinyzhetek |._.|

2018. máj. 11. 19:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteném, humble 100%-osan megbízható, évek óta vásárolok csomagokat náluk, a többi játékért meg majd nézz vissza következő hónap első péntekén (ezesetben pont elsején).

Spanod meg bármikor visszairatkozhat, ha kell neki a játék :D

2018. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm szépen a válaszokat

még egy utolsó kérdés mikor több játékkal hirdetik a hónapot mint pl. mikor volt The Long Dark, Quantum Break meg Warhammer, akkor mind a hármat megkapom, vagy csak az egyiket választhatom?

2018. máj. 14. 00:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind a tiéd. Amit megmutatnak a kínálatból, azt viheted is fizetés után.
2018. máj. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!