Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb,...

Zotya... kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb, legélvezhetőbb battleground játék?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Fogadni mernék, hogy Battle Royale-t akartál írni.
2018. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
battleground vagy battle royale? Mert elég nagy a különbség :)
2018. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Battle royale :)
2018. máj. 10. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Asszem 4-el játszottam közülük az alábbi sorrendben: H1Z1(35 óra), PUBG(2 meccs), Fortnite(~10 óra), Darwin Project(~15 óra). Ezen felül még mindről néztem streameket.


Ezek alapján azt mondom hogy a H1Z1 addig volt nagy szám amíg nem volt riválisa, amint jött a többi kihalt.


A PUBG hozzáképest nem sok újítást hozott, max ez scope-os kilőlek több száz méterről ami fun tud lenni ha tud valaki lőni aláírom, de ahhoz elég sokat kell játszani vele hogy megtanuld és nekem ennyi időm egy játékhoz nincs. Meg ha meg is tanulnám és 1 hétig nem ülnék elé kezdhetném előről.


A Fortnite elsőre mókásnak tűnhet a rajzos grafika és a vicces emote-ok miatt, de ha magas szinten akarod tolni simán van olyan komoly mint a PUBG. Az építkezés dolog igen megváltoztatta a játékmenetet a többihez képest, szóval igényel tudást.


A Darwin Project ezek közül a legkevésbé népszerű, meg a legújabb is. Grafikája a Fortnite-ra hajaz, talán a színek sötétebbek kicsit. Fát kell vágni meg bőrt gyűjteni fotelekből és nomádfelszerelést gyártani, meg harcolni is(íj, balta) azzal kell. Ami ebben nagy újítás a Show Director mód Twitch és Mixer támogatással, ami szerintem nagyon nagy fun tud lenni.


Kedvencem: Darwin Project mert ez a legegyszerűbb, nagyobb sikerélményt ad hisz csak 10 játékos van egy meccsen, illetve ez a nomádfelszerelés is tetszik.

2018. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a Ring of Elysium-ot mondanám. Ingyenes PUBG, amiben kijavították a PUBG szinte minden hibáját.

A Fortnite is tetszik, de ott szinte nagyobb hangsúly van az építkezésen, mint a harcon.

2018. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!