Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikortól vagy jó LoL-ban?...

Mikortól vagy jó LoL-ban? Több lenn

Figyelt kérdés
Egy ideje már (1 éve) játszom az adc pozíciót, mondhatni, már rutinból nyomom, farmom is jó szok lenni, de még mindig vannak feedek is... A legtöbbször pozitív a statom, sokszor OP is vagyok, de van a negatív oldal is azért... MOst akkor jó vagyok vagy rossz??? Mert pl: Call of Duty 2-őn is játszok már egy ideje, ott is rutinból nyomom, és ott mindig jó a statom, nincs olyan hogy minuszba lennék killekbe... A lolnál mért nem ilyen??? Hisz már régóta játszom azt is, ugy buildelek ahogy kell, mért van sokszor olyan eredményem mint egy first day-es lolosnak??? Az egész lol unbalanced így...

2018. máj. 11. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
unbalanced a játék mert feedelsz? :DDDDDDD menj vissza codozni
2018. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát figyu mondom hogy van az is néha, de legtöbbször pozitív a statom. Azért unbalanced, mert CoD-ban nincs ilyen. Ott jó vagy rossz vagy és annyi. Nem egyszerre rossz is meg jó is.
2018. máj. 12. 20:13
 3/6 nggd válasza:
80%
CoD-nak semmi köze a lolhoz
2018. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A CoD egy faék egyszerű játék. Mész és lősz, lényegében. Kevés a változó, kevés a lehetőség az inkonzisztenciára. A LoL már ott mérhetetlenül nagyobb komplexitást kap, hogy 4 másik emberrel kell összefognod. Számít ki milyen championt hoz, azzal hogy játszik, milyena csapatmunka, kommunikáció, ileltve milyen ugyanez az ellenfélnél. A CoD-ban ha jó vagy, akkor jó vagy. A LoL-ban az, hogy TE jó vagy-e, csak egy a számos tényező közül. Ez így kielégítő?
2018. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Lol =/= CoD

Egy fps-t sokkal könnyebb kitanulni, mint egy mobát. Aztán meg mindenkinek vannak jó, és rossz meccsei. Én szerintem egy év az nem elég egy moba játékhoz. Aztán meg simán ki lehet fogni olyan ellenfeleket, akik régebb óta játszanak, mint te, vagy jobban ráéreztek a játékra.

Meg ott vannak még a csapattársak. Hogyha egyfolytában gankel titeket az enemy jg, az is egy negatívum tud lenni. Az nem baj, hogyha vannak feedelős meccseid, mert abból is lehet tanulni.

2018. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Bármilyen versenynek akkor van értelme, ha hasonló erősségű játékosokkal kerülsz össze. Hogy nézne már ki, hogy valakit mindig erősebbek közés sorsol és mindig kikap más meg gyengébb ellenfeleket kap és mindig nyer...


"Mikortól vagy jó LoL-ban?"

Akkor, ha ismered az alapokat és tudod hogyan kell fejlődni.

Ha rutinra hagyatkozol, akkor lelassul vagy megáll a fejlődésed.

Fontos tudni az alapokat, bővíteni a tudást, felfedezni és kipótolni a hiányosságokat, tudni mit miért teszünk

és elemezni azt, hogy mi történik a játékban.


"A legtöbbször pozitív a statom"

Supporttal tolom már vagy 6 éve és minél lentebbi rangban játszom annál rosszabb stattal végzek győzelmekkor és minél közelebb vagyok a rangomhoz annál jobb statjaim vannak. A játék nagyon összetett, a pontok önmagukban nem jelentenek semmit.

2018. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!