Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher - mit kell csináln...

The Witcher - mit kell csinálni a striga barlangjában? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát velerad mondta, menjek be, ok, de ki már nem enged, csak ha elintézem a bestia-ügyet. Ok, átkutattam a kriptát, felvettem amit tudtam, aztán a kalauzkőnél az aard-aard-igni kombinációval tovább is jutottam, ott is átkutattam mindent, de nem talált páncéldarabot csak feljegyzéseket. Elolvastam, de nem adott bejegyzést. Visszamentem az előző kriptába, de Velerad nem enged még mindig ki, és mást nem tudok csinálni, nincs semmi a kriptában már. Mit kell csinálni???

2018. márc. 11. 03:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Raven páncél darabjait kell összeszedned. Ezen túlmenően nyomokat kell találnod a striga átkával kapcsolatban (witcher érzékkel), viszont jól átb*sznak és az egész éjszakát ott kell töltened, mert bezárnak oda, addig legyél szépen el a szörnnyel :)
2018. márc. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nincs ott szörny, a striga. volt egy-két ghoul amikor először mentem, de utánna semmi... Ja és ha tábortűzzel reggelre teleportálok, az ugy jo lesz?
2018. márc. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!