Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is jobb a Ring of...

Szerintetek is jobb a Ring of Elysium mint a Pubg?

Figyelt kérdés
Sokkal jobb a grafika, sokkal jobban meghal az ellenfél. Van normális FPS. És még 1001 dolog van ami jobb mint a Pubg.

2018. máj. 14. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mindenben jobb, a PUBG összes idegesítő hibáját kijavították benne. Amióta elérhető angolul, el sem indítottam a PUBG-t.
2018. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, már videók alapján is sokkal gyengébbnek tűnik, mint egy gagyibb mobiljáték. Ráadásul egy csomó minden lopva van, az inventory konkrétan egy az egyben ugyan az, mint a PUBG-ben. Az meg kész vicc, hogy egy majd függőleges hegyen 60-al felszáguld az autó, úgy hogy még csak lendületet sem vesz. Egyébként mit értesz normális FPS alatt? A PUBG-ben is teljesen normális a belső nézet.
2018. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Hamarosan lecseng az egész, pár évig a moba-k voltak a divatosak most ez. Mindegyikből volt kismillió klón, valamiben egyik valamiben a masik a jobb.
2018. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

#2: Azt senki sem mondta, hogy nem PUBG másolat az egész, mert a vak is láthatja. Ettől függetlenül a RoE játékmenetre sokkal jobb, pörgősebb, csiszoltabb. Ezt nem videók alapján mondom, hanem 650 óra PUBG és 120 órányi RoE meccs után. Az evolúció nem áll meg, a H1Z1 sokkal jobb volt, mint az ARMA Battle Royale, a PUBG sokkal jobb volt, mint a H1Z1, és a RoE sokkal jobb, mint a PUBG. Nem a külsőségekről beszélek, nem a hangulatról vagy a realizmusról, kizárólag a játékmechanikákról: célzás, lövés, mozgás, pályatervezés, stb. Játszhatóbb.


A járművek fizikájához jó példaként pont nem a PUBG-t kéne felhozni, mert még a mai napig előfordul, hogy motorral egy dombra felhajtva ötven métert repülök, vagy kiszállnék a járműből, aztán furcsa módon összeesek holtan, és "You run over yourself with a vehicle".

2018. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És még annyit tegyünk hozzá, hogy a PUBG-t még félig sem volt kész már akkor 9000Ft-be került. Rengeteg hiányossággal (még most is). Roe meg ingyenes és ezerszer jobban kivan dolgozva és még sok mindent javítani fognak.
2018. máj. 15. 06:22
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy másodpercig nem hoztam fel ellenpéldaként a PUBG-t, össze sem hasonlítottam a kettőt. Annyit írtam, hogy egy mobiljátéknak látszik az egész. Arról nem is beszélve, hogy kb semmi visszarúgása nincs a fegyvereknek, a golyóknak nincs súlya, több száz méterről is a célkereszt közepét kell bemérni, stb. Az meg nekem kifejezetten nem tetszik (valaki másnak biztos), hogy minden találatnál villog a célkeresztem, illetve egy forgó világító színes nyíl mutatja a tárgyakat a földön, mintha amúgy nem venném észre őket. Arról meg ne is beszéljünk, hogy tele van a játék botokkal. De mindenki azzal játszik amivel szeretne, valaki a PUBG-vel valaki a RoE-vel, valaki teljesen mással. Attól, hogy valakinek nem tetszik egy játék, még nem kell bizonygatni az ellenkezőjét, mert SZÁMODRA jobban tetszik a játék. És nem... nem tartom a PUBG-t hú de tökéletes játéknak, nem mondtam belőle példákat se, hogy ez jobb, az jobb, szimplán leírtam a véleményemet a RoE-ről.
2018. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
#6: A fiam színtévesztő, neki óriási segítség az élénken világító jelzés a földön, hogy van ott valami zsákmány. A barna alapon szürke cuccokat észre sem szokta venni. Szerintem egy játékban nincs értelme a realizmust hajszolni, sokkal fontosabb, hogy élvezetes és kezelhető legyen.
2018. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

A PUBGtól minden jó. Kapásból mindenki félremondja a nevét a BG nem Battleground jelentene, hanem Buggroundot.

Viccet félre téve a PUBG egy okádék, bárki bármit mond. A játék egy optimalizálatlan Bug halmaz, tojnak magasról már az egészre, nekik csak az a lényeg, hogy telecsapassák kismillió buggal teli mappal, mert akkor úgyis veszik, mert azt fogják hinni mennyit fejlődik a játék. Igaz, olyan bugokkal van tele, aminél más játékot a sárgaföldig elszoktak hordani. Nem egy streamer ismerősöm járt úgy, hogy spontán felakadt nekik az autó, random ki dobta őket a kocsiból, ők is jártak úgy, mint ahogy fentebb írták, miszerint kiszálltak a kocsiból, majd kiírta elütötték saját magukat, fegyvert nem tudták felvenni, stb. Persze ofc fontosabb már esport versenyeket rendezni belőle, mint ezeket javítani.

Egyedül csak azért lett sikeres, mert még a játék elején baromi sok pénzt költöttek marketingre, baromi sok pénzt fizettek streamereknek, hogy reklámozzák a játékot.

2018. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
12%

Játszottam mind 2-vel. Hol is kezdjem. Gépem nem a legjobb. De néhány pontban össze szedem a hibákat, jó dolgokat mind 2 game-nel.

PUBG (Fizetős)

- Nagy gépigény a semmire. Zabálja feleslegesen a gép erőforrását, holott a grafika nem annyira lenyűgőző.

- Laggos szerverek. Mivel vannak EU-s szerverek. Elvárná az ember, hogy ne legyen akkora lagg. Főleg, ha még fizet is érte.

- Nem mindegy milyen netet használsz hozzá. Mobil, stickes net, azaz vezetéknélküli internetet el kell felejteni. Mivel a mobilnettől magasabb a pinged (+20-30 ms), és nem is állandó, hanem 10-15 ms-ot ugrik. Így a játékban a hitelés roppant nehéz, mivel rá kell kalkulálnod minden lövésnél. Ez főleg, akkor lényeg, ha te ütsz rajta valakin és próbálnál valakit lelőni.

- Idegesítő bugok. (Járművek) Járművek életre kelnek, ha reakcióba lépsz velük, majd pedig meghalsz miattuk.

- Idegesítő bugok. (Lövésfizika). Nem egy helyen olvastam, hogy olyan emberek tesztelték, játszották a játékot, akiknek volt dolguk fegyverekkel. És hát a játékban lévő lövés kanyarban nem fedi a valóságot.

- Idegesítő bugok. (Úszás.) Alig pár másodpercig bírod a víz alatt, utána meghalsz. Mozgó hajóból ha kiugrasz, meghalsz.

Néhány pozitívum is: A pályák szépek, változatosak és realisztikusak, csak ez miatt szoktam elővenni a gamet. Sokan panaszkodnak, hogy futószimulátor a játék. Bevallom engem is idegesít, de ez miatt nem írom le a játékot. Úgy kell játszani, hogy beérj a körbe időben.A hangrendszer is rendben van. Már mint a trappolás, lövéshangok. Mivel a játék nem ingyenes, így semmiképp nem ajánlom. Inkább a mobilos verzió. Ott megcsinálták azt, amit itt elszartak.

RoE: (Ingyenes)

- Szép grafika, normális gépigény.

- Ázsiai szerverekhez képest, jobban játszható a PUBG-nél.

- Tök mindegy milyen neted van.

- Lövésfizika közel áll a valósághoz.

Negatívum itt is van.

- Mivel ázsiai szerók vannak, a járművek laggosak.

- Nincs FPP mód.

- Hangrendszer gyengébb a PUBG-nél, de a játékélményt nem rontja. A hanghoz annyit hozzátennék, hogy van a környezetnek hangja. Pl. madárcsicsergés, fúj a szél stb. Hangulatot dob a játéknak.

Összességében: Amennyi negatívuma van a PUBG-nak. Elbújhat a RoE mellett. Mind 2 játéknak van 1 feelingje. Ha van haverod, akivel tudsz játszani, akkor a PUBG még elmegy, leköt és kevesebb az idegeskedés. Egyedül veszett az egész. RoE-t lehet egyedül is tolni.

2018. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7: Vicces amit írsz, mert a PUBG pont az egyetlen olyan játék, amiben van színtévesztőknek való beállítás.
2018. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!