Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ijenkor?

Mit csináljak ijenkor?

Figyelt kérdés
Tudjátok van az a lovas játék az Alicia Online.na szoval amikor belépek beirom a jelszavam.aztán rányomok a belépésre és kiirja hogy start up.....és tölti.már egy fél órát vártam de a játék nem jött be vagyis nem indult el:(mit csináljak.esetleg töltsem le ujra?segirsetej pls.

2018. máj. 16. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig olvasgasd a helyesírási szótárt.
2018. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól van na gyorsan irtam.az a lényeg hogy olvasható legyen.most nem azért fogok százszor átmenni az irásomon hogy egy mondatot nagybetüvel kezdtem e.ha téged ez zavar akkor ne is valaszolj ijenekre nem vagyok kiváncsi.akkor irj hogyha tudsz segiteni.
2018. máj. 16. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy tényleg bocs a helyesírásért.félre nyomok ha gyorsan irok mer telefonon irok.szoval sorry.:(
2018. máj. 16. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimum gépigény megvan?

Eddig futott, vagy most akarod kipróbálni?

Milyen op rendszered van és hány bites?

Processzor, videokártya pontos neve? CPU-Z és GPU-Z ingyenes programok segítenek benne.


A játék újratelepítésével mindenképp próbálkozhatsz, van amikor segít.

2018. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már játszottam vele és másnap nem indult a játék.ujra letöltoltom az jó lesz
2018. máj. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!