Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tengerimalacom valószínűleg...

A tengerimalacom valószínűleg terhes mit kell tenni ijenkor és ha van/volt malackátok és terhes is volt belehalt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a terhességbe évszázadok óta minden élőlény "ijenkor" belehal.
2016. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha vemhes, annyit tehetsz, hogy gondolkodsz, hogy hová tegyed a szaporulatot. Mert egyszer csak sokan lesznek. Nem fog elpusztulni, a legtöbb esetben szépen elintézi a dolgokat, csak nyugalmat ígényel.

Ne izgulj, bővül a család!

2016. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mi nem is tudtuk hogy terhes, mert elég nagyok voltak mikor kaptuk, nem látszódott a különbség a hím, és a nőstény között. Reggel, mikor etetni mentem, akkor vettem észre hogy vannak picik. Többször is megjátszodta ezt velem, hogy néha többen vártak... Egyedül gondoskodott róluk, nem volt semmi bajuk.Fontos, hogy ne fogdosd az újszülötteket. Kb. 2dik napon kezdenek szénát rágcsálni, az mindenképpen legyen a nagyoknak is, nagyon fontos!!! Aztán már ették a murkot, almát... stb.

Egyszer történt, mikor hármat szűlt (addig csak 1-et, 2-t) fiatal nőstény, nem tudta kihordani mind a hármat, elég picik is voltak mikor születtek, az egyik nem maradt meg... Nem tudom, hogy úgy született, vagy szűlés után pusztult el,mert reggel találtm rá akkor is. Amúgy semmi aggodalom, most nem akartalak ezzel megijeszteni.

2016. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a tanácsokat!
2016. okt. 13. 14:23
 5/7 anonim válasza:
Előttem már mindent leírtak, az viszont fontos, hogy hogyan esett teherbe a nőstény?
2016. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, biztos fiú malac közelébe került! A kis hamis!
2016. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, csak nem mindegy, hogy a kereskedésben lett vemhes, vagy szándékosan egy hím mellé tette a gazdi. A szaporítás otthoni körülmények közt, laikusként nagyon veszélyes és felelőtlen dolog, ezért is nem mindegy, hogy hogyan történt a "baleset".
2016. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!