Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszanak még a Battlefield...

Játszanak még a Battlefield 1-el? Vagy már inkább megéri megvárni a Battlefield 5-t?

Figyelt kérdés
Megéri-e még megvenni, vagy az új battlefield mindenképpen elviszi a játékosokat, és úgy tudom a 4-et is sokan tolják még. Mit gondoltok, megéri most a bf1? Téma alapján nálam a 2 világháború is telitalálat, de a trailerben látottak csöppet elrettentettek. /anno a bf1 trailer-e nagyon bejött.../ Értem én, hogy egy játéknak autentikusság tekintetében vannak korlátai, de a bf1-nél legalább a kinézet autentikus volt. A bfv-nél trailer alapján még ez is hiányzik. Olyan trendi külseje van. Az utolsó szempont pedig a gépigény lenne. Szerintetek mennyivel emelkedik a bfv gépigénye az 1 hez képest (a neten még csak a minimum van fent)

2018. máj. 27. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Az új még majdnem fél év mire megjelenik és a BF1et elég jó áron szokták adni mostanában még konzolra is 5000 körül van season passel akciósan ami szerintem megéri. Pc-n gondolom még olcsóbb.

Az autentikusság azért mindegy mert a BF1nek sincs semmi köze a valósághoz ahogy az újnak se lesz. De ilyen tekintetben a legutóbbi CoD se különb ahol lehetsz néger nácival de horogkereszt nincs benne mert az tiltott szimbólum :D

2018. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég sokan játszanak még vele, de régi BF rajongóként nekem a BF1 rettentő csalódás volt. Nem a korszak miatt, hanem mert borzasztó kevés tartalom van benne. Kb. két hónap alatt minden megszerezhető dolgot megszereztem- a BF4-ben öt év alatt a megnyitható dolgoknak kb. 80%-át sikerült összeszednem. Nekem a játék élvezeti értékének nagy részét az jelentette, hogy lehetett kísérletezni a különböző kaszt/fegyver/kiegészítő/skill kombinációkkal- a BF1-ből ez teljesen hiányzik.

A másik csalódás, hogy az egész játék a mesterlövészekről szól, nekik kedvez minden. Két percen át lovagolok a cél felé, erre BUMM, leszed egy sniper. Újraéledek, gyalog futok öt percet, és BUMM, leszed egy sniper. Egyszerűen sehogy sem lehet védekezni ellenük. A régebbi BF-ekben rengeteget számított a ballisztika, a lövedék sebessége, tudni kellett, hogy mennyivel kell az ellenfél elé célozni, stb.


Nagyon félek, hogy a BF V-öt még tovább fogják butítani.

2018. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!