Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csinálták a Csábításból...

Hogyan csinálták a Csábításból jeles játékot, és mennyibe kerülhetett?

Figyelt kérdés
Ilyen Magyarul is elkészíthető lenne? Sok ötletem van történetekhez, és mivel rajzos vagyok, a karaktereket is mennének (mondjuk csak papíron, de ezt a részét könnyen megoldanám).

2018. máj. 28. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bonyolult is meg drága is.
2018. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
66%
Jó ötletnek tűnik, mindent bele :D
2018. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el már csak a program beállítása (pl kit hol találsz, mennyivel nő az esély a párbeszédnél, randi kép variálás karakterenként stb...) sok időt vesz igénybe. Plusz ha nem értesz hozzá kb lehetetlen.

De ha szeretnél ilyet csinálni akkor kezdj el egy sztorit akár facebookon akár blogban, ahol az olvasók döntik el, hogy mi legyen a karakterrel :)

2018. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az ötletadó kezdetben egyedül készítette el a játékot :)

Vannak egyszerűbb programok, módszerek az ilyenek gyártására, bár én személy szerint egyet sem ismerek. Nézz szét a visual novel-ek között, kutas információkat és hajrá :D Nem lehetetlen amit szeretnél, csak nem így online portálon, hanem letölthetős játékként.

2018. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Játékot programozással tudsz létrehozni. Keress fel valakit aki tud benne segíteni. A rajzolás és a grafika tervezése pedig nem olyan nehéz, viszont a költség attól függ, hogy hogyan akarod megjelentetni a játékot, online akarod, vagy letöltéssel, esetleg vásároltatni kéne.
2018. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!