Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket nem zavar amikor...

Titeket nem zavar amikor Lisander nevet Lysandernek irjak? Esetleg valahol valamelyik verzioban ugy van irva a neve?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Eddig nem jöttem rá hogy igazán mi zavar az életben de most már tudom.

És akkor mi van Lisbeth Salanderrel?

2018. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Túl rövid az élet ahhoz, hogy ilyeneken bosszankodjak.
2018. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem igazán eredetiben, Lysandre-ként tetszik, de hát ez van. Örülök, hogy egyáltalán van játék magyarul is :)
2018. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Most néztem, egy kicsit összekevertem a két írásmódot... Csak nálunk van ilyen kretén írásmódban, nem mintha y-nal nem tudnánk, hogy kéne kimondani... De legalább nem Lizander :,D


Megnéztem neked:


Az eredeti francia és a brazil verzióban: Lysandre

Spanyol, mexiói és olasz verziókban: Lysandro

A japán neve Rafael

A koreai pedig Alex

A német, amerikai, angol és lengyel verziókban pedig Lysander-nek van írva.


Nekem a Lisander és a Lysandro feláll a szőr a hátamon, a Lysandre továbbá is kedvenc, a Lysander-rel pedig semmi gondkm nincs. A Rafael és Alex neveket pedig nem vitatom. xD


De mondok még jobbat: eredetileg Viktor lett volna.


www.mycandylove.wikia.com/wiki/Lysander

2018. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem spec. pont, hogy a Lisander zavar. Lysanderkent sokkal szebb szerintem, bar teny, hogy nekem csak amerikaiban o a valasztottam, es igen, ott y-nal irjak.
2018. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mire fel kaptam lepontozást? Arra, hogy végig kattintottam az összes szerveren a karaktert vagy arra, hogy felcsaptam mellé a wiki-t is plusz infókért? Vagy az nem tetszett egy-két erre járónak, hogy a Lizander és Lysandro írásmódokat borzalmasnak találtam? :D


#4

2018. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!