Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox vagy PC jatekok szerverei...

Xbox vagy PC jatekok szerverein jatszanak tovabb?

Figyelt kérdés
E kettő eszköz egyike vásárlása elött állok de idáig nem volt konzolom és igy eléggé ismeretlen számomra ez a platform. Nekem fontos hogy ha veszek egy játékot mint pl ez esetben Elder Scrolls Online akkor azzal huzamossabb ideig tudjak játszani, mert PC-n garantált hogy egy mmorpg-vel mindig fognak játszani, vagy akár PC-n a BF3 nak máig van egy játekos bázisa.Vagy konzolon úgy néz ki hogy egy idő után kijön egy új játék és akkor mindenki otthagyja vagy lassan lecserélődnek, illetve könnyebb csapatba verődni mint pn-n?

#PC #Xbox LIVE #játekos bázis
2018. máj. 31. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
konzolon tovább szokták bírni a multi játékok, PC-nél hamarabb váltanak az emberek eddigi tapasztalatok alapján (bár ez is erőteljesen játék függő, mert pl Battlefield 3-4-gyel a mai napig játszanak PC-n is, pedig elég régi mindkettő).
2018. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez az én tapasztalatom is, konzolon általánosságban valahogy lojálisabbak a játékosok. Olyan játékokat lehet tolni Xboxon, ami már PC-n rég kihalt.
2018. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaszod hasznos volt!Többen is hozzászolhatnának.
2018. máj. 31. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Konzol. Valamiért az a tévhit él a köztudatban, hogy az igazi hardcore gamerek PC-n tolják, de a valóság pont az ellentéte. Pl. csak PS4-en többen játsszák a Rainbow Six Siege-t, mint a PC-s és Xboxos verziót összesen. De a múltkor azon döbbentem le, hogy az Xbox 360-as CoD Modern Warfare 2-ben gyakorlatilag bármelyik játékmódra pillanatok alatt találtam csapatot, pedig az nem egy mai játék.
2018. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyi hogy könnyű csapatokba verődni? Vagy akár a neten nem nagyon találtam oldalakat ahol guildekbe kerestek volna tagokat viszont pc-n ezeregy ilyen weboldalt lehet talalni.
2018. jún. 11. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát Xboxon minden egyes létező multiplayer játékhoz csinálhatsz egy ilyen "group finder" kis topikot, ahol leírhatod hogy mire keresel embereket. És ez a játék matchmakingjén, vagy akármilyén kívül esik.
2018. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pc-n Cod 4-en már évek óta nincsenek szerverek,de Xbox 360-on még Cod3-al is simán multiztam.
2018. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!