Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends esetleg van...

League of Legends esetleg van nektek egy olyan wombo combo teametek amihez mind az 5 ember kell? Gondolok itt arra, hogy pl. Yasuo jól el tudja nyomni az ultiját, ha van egy másik játékos akinek van felütése.

Figyelt kérdés
Nekte van-e olyan teametek ahol mind az 5 ember úgy tudja használni az egyik képességét, amiből jól ki lehet hozni egy csapat harcot? Nem baj, ha nem mind az 5 ösvényre írtok jó combokat hanem csak 2-re vagy 3-ra. Nekem az is jó. Én pl. arra gondoltam, h topon Galio/Gnar jungelba Zac/Jarvan miden Orianna adc Xayah,ash,tristanna supp Braum,Rakan. Az én combo csapatomról is írjátok már le a véleményeteket. Előre is köszönöm.
2018. jún. 1. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Yasuo az ultiját nagyon sok hős képessége után tudja használni: Janna, Malphite, stb. Igen a te combod is jó lehet, viszont kevés az esélye hogy a Gnar épp az egész enemy teamet stunolni tudja, vagy az Orianna ulti is mindenkit be fog találni. Még ha a Jarvan leultiz 3 személyt, és lássák hogy közeledik a Xayah-Rakan meg az Orianna úgy is valószínű, hogy legalább 2-en kiflashelnek, meg a 3. benyomja a Zhonyát :D High eloban persze, ahol ésszel játszanak. Én jelenleg platinum 2 vagyok, az én wombo combom csak annyiból áll, hogy a játékok 90%-ban supportot játszom, és kb a legjobb a bot combo a Cait-Morgana páros: ha ezt betaláljuk champ selectbe az ott tuti win mindig. Morgana main vagyok amúgy. Ahová snareled a q-val, oda rakja Caitlyn a trapet. Viszont az új hős, Kaisa (annyira már nem is új hős, mert azóta kijött még egy:D) is nagyon jól passzol Morggal, passzívja miatt és ultizni tud oda rögtön ahol te snare-stunoltál valakit. Csak egy tipp: ha Morganát játszol bármikor, vegyél Zeke szövetségét amilyen hamar csak lehet, nagyon cool item, ha jól használod az ultit team fightba, egy ADC-vel aki legalább aa-zni tud, nem csak áll a háttérben végig, akkor biztosan nyeritek azt. Apropó a Morganához visszatérve, ő nagyon jól megy Katával is, ultizol és shieldeled a Katát, így amikor ő ultizik nem tudják megszakítani azt, és ha sikerül 2-3 embert stunolni azok biztosan meghalnak. Nem tudom miért írtam ennyit igazából, wombo comboról volt szó, nekem csak ez jutott eszembe :D Azon filozni most nem fogok, hogy milyen csapatnak (5 ember) lenne a legjobb kombója, mert hidd el elég valószínűtlen hogy azt végre is tudják hajtani. Amint írtam: flash, zhonya, stb stb. De a legjobb ha nem is a combo alapján választjátok a championokat, semmiképp ha játszol ne játsz olyan hőssel, akivel nem tudsz, de megkértek hogy őt pickeld mert a csapatnak szüksége volna rá (több a kár, mint a haszon, persze ranked-ről beszélek, normálban mindegy, ott én is össze vissza próbálgatok mindent és csak funolok, bannt azért nem kaphatsz mert 0 12-be végeztél). Remélem segítettem valamit, tudom túl sok volt a szöveg :D
2018. jún. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elolvastam az egész szöveget. Plat 2 az számomra elérhetetlennek tűnik úgyanis Silver 3 vagyok a barátaim közül a legmagasabb rang is plat 4 volt. Szerencsére én is supportozni szoktam, mikor a barátaimmal rugalmasozunk 5-en vagy 3-an. Ezt a wombo combo teamet azért szeretem volna, h ha végre elindul a Clash, akkor kipróbálhatnánk egy ilyen jó csapatot. Valószínűleg 1. osztályba dob minket, mert a rangjaink az jelenleg: Gold 1, Gold 3, Gold 4, Silver 3 és Silver 4. Eddig még csak egyszer jelentkeztünk versenyre komolyanan vettem, de már a jelentkezés előtt látuk, h nem nyerhetünk hiszen a csapatban 2 bronz játékos volt az egyik az én voltam xD kb. 3 ével ezelőtt volt ez a verseny. A legmagasabb rank akkor pedig Gold 3 volt. Most már, hogy sokkal jobban játszunk a Clash remek lehetőség arra, hogy kiprópáljuk mirre vagyunk képesek. A lényeg az az, hogy köszönöm, hogy időt szántál rám és kipróbáljuk ezt a Morgana, Caitly combot még a Clash előtt.
2018. jún. 3. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!