Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor mi a teeendő?

Ilyenkor mi a teeendő?

Figyelt kérdés

Le van töltve nekem a sima sims 4, de az állatos kiegészítőt azt megvettem, fel akartam telepíteni és mindent úgy csináltam ahogy az írva volt a tájékoztatóban, bejelentkeztem az originbe stb... megadtam a termékkulcsot és elvileg utána automatikusan telepítenie kéne a kiegészítőt, de ez még sem így van. próbálkoztam de nem jött össze, aztán már olyat ír ki hogy ez a termékkulcs már használatba van...most mit tegyek?

Ui: próbáltam a termékkulcsot úgymond visszaállítani. mert az EA honlapján van ilyen, erre ott is ki írta azt hogy ez a termékkulcs már foglalt.

Lehet az a baj hogy maga a sims 4 az csak le lett töltve és nem megvett (eredeti) játék?



2018. jún. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kiegészítőkhöz szükséged van az alapjátékhoz is, önállóan nem futtathatóak, ha nincs meg az alapjáték (márpedig ugye neked nincs meg) akkor a kiegészítővel nem tudsz mit kezdeni.
2018. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, akkor mindenképp meg kell venni hozzá az eredeti alapjátékot, köszönöm
2018. jún. 3. 16:30
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha megveszem akkor már menni fog a kiegészítő? nem fogja ki írni hogy a termékkulcs már használatban van?
2018. jún. 3. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor fogja ezt kiírni, ha megpróbálod megint aktiválni. (Mivel már aktiváltad, nem kell többször megpróbálni)


Csak arra figyelj, hogy az alapjátékot is abba az origin fiókba aktiváld, amelyikbe a kiegészítőt is tetted. Tehát ne csinálj neki új fiókot, vagy ha már eleve több van, akkor abba lépj be, amibe a kieg van.

2018. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszi
2018. jún. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!